شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۰

«غلامرضا گنج آبادی» روز یکشنبه درگفت وگو به خبرنگار ایرنا، افزود: این مجموعه با استقرار 7 پایگاه ثابت و سیار، 7 دستگاه آمبولانس،…

«غلامرضا گنج آبادی» روز یکشنبه درگفت وگو به خبرنگار ایرنا، افزود: این مجموعه با استقرار 7 پایگاه ثابت و سیار، 7 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه خودروی نجات از 20خرداد تا امروز ( 24 خرداد) در این محور مواصلاتی به کمک و یاری این افراد شتافتند.

وی از حضور 31 نفر شامل کادر نجاتگر و داوطلب در طرح منتظران ظهور خبر داد و گفت: در این مدت حدود120نفر به پایگاههای مستقر در این محور مواصلاتی مراجعه کردند و از خدمات لازم بهره مند شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران اظهار کرد: از مجموع این تعداد 15 نفر در حوادث جاده ای دچار مصدومیت شدند که پس از ارایه خدمات درمانی اولیه به بیمارستان ها منتقل شدند.

گنج آبادی، ارایه خدمات امداد ونجات، حفظ آرامش وآسایش و ارایه خدمات درمانی را از مهمترین اهداف برگزاری این طرح برشمرد و گفت: این مجموعه با بهره گیری از نیروها و تجهیزات لازم درصدد کمک و یاری به شرکت کنندگان در جشن های سالروز ولادت امام زمان(عج) در حرم حصرت معصومه(س) و مسجد جمکران شتافتند.

تهرام/1109/519/ 699

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.