چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۰۳:۴۸

استاندار لرستان گفت: نیروی انتظامی باید همواره مظهر اقتدار و رأفت باشد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان،«هوشنگ بازوند» در مراسم…

استاندار لرستان گفت: نیروی انتظامی باید همواره مظهر اقتدار و رأفت باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان،«هوشنگ بازوند» در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی ضمن تسلیت ایام سوگواری محرم اظهار کرد: نیروی انتظامی باید همواره مظهر اقتدار، رحمت و رأفت و حامی مردم در همه‌ی لحظات باشد.

وی افزود: نیروی انتظامی جزو معدود نهادهایی بوده که باب شهادت آن باز است و سالانه بیش از 150 شهید را به نظام تقدیم می‎کند و جایگاه ویژه‎ای در نزد نظام و مردم دارد.

استاندار لرستان ادامه داد: همه‌ی ما معتقدیم که هر اقدام مثبتی بخواهد انجام شود نیازمند برقراری امنیت است. پس تلاش برای برقراری امنیت وظیفه‌ی همگان است.

بازوند خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی اگر بخواهد مقتدر و کارآمد باشد باید به جدیدترین نرم‎افزارها مجهز بوده و با رسانه‎ها تعامل خوبی داشته باشد.

وی افزود: هم‌چنین نیروی انتظامی با افزایش مهارت‎های خود می‎تواند از بسیاری جرائم جلوگیری کند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در افق 1404 پلیس ملزم به آزادی همگان بوده از این‌رو باید در راستای این امر میانه‎رو باشد تا از هرگونه تخلف مبرا و بتواند در انجام وظایف خود موفق باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *