شنبه، ۱۵ شهریور ۹۳ - ۰۳:۴۰

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی نیروی انتظامی را به عنوان کارآمد‌ترین نهاد در برقراری امنیت یاد کرد و گفت: امنیت پایدار…

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی نیروی انتظامی را به عنوان کارآمد‌ترین نهاد در برقراری امنیت یاد کرد و گفت: امنیت پایدار و مطلوب شهرستان بروجرد مرهون زحمات و تلاش‌های طاقت‌ فرسای ماموران انتظامی این شهرستان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، بهرام بیرانوند در جمع خبرنگاران بیان کرد: امنیت برای جامعه در اولویت است و اکنون نیروی انتظامی شهرستان بروجرد توانسته عملکرد خیلی خوبی را در سطح شهرستان ارائه کند و رضایت عمومی را بدست آورد.

وی تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی از زحمتکش‌ترین اقشار در نیروهای مسلح بود که تلاششان به صورت شبانه‎روزی و در راه امنیت و آسایش مردم است. بنابراین کار و تلاششان مجاهدت در راه خدا بوده و نیروی انتظامی بروجرد شهدایی را نیز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

بیرانوند ادامه‌داد: حضور مقتدرانه نیروی انتظامی شهرستان بستری را فراهم کرده که جرایم در این شهرستان به حداقل برسد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: ما امروز نیروی انتظامی را در خط مقدم این جبهه می‌دانیم و همه ما باید قدر‌شناس زحمات بی‌دریغ این نیروی خدوم باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *