یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۵

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سردار ˈ حمیدرضا رستمیان ˈ شنبه شب در آیین گرامیداشت سوم خرداد در میاندرود ، سالروز آزادسازی و…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سردار ˈ حمیدرضا رستمیان ˈ شنبه شب در آیین گرامیداشت سوم خرداد در میاندرود ، سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر افزود : ارزش های انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس بویژه پس از فتح خرمشهر به صورت یک الگو برای همگان درآمد و برای همیشه ایثارگری و مقاومت را برای همگان ثابت کرد.

وی با بیان اینکه خرمشهر در تاریخ خود چهار بار توسط نیروهای خارجی اشغال شده بود ، اظهار داشت : در هیچ یک از موارد به جز جنگ تحمیلی مقاومتی برای دفاع از آن نشد.

سردار رستمیان مقاومت مردم در سال 59 را مانع بزرگی برای متجاوزان خرمشهر دانست و ادامه داد : دفاع 33 روزه مردمی و بازپس گیری آن از رژیم عراق توسط رزمندگان اسلام موجب پاسداری از خرمشهر شد.

فرمانده لشکر 25 کربلا با اشاره به عظمت پیروزی ملت ایران در عملیات بیت‎المقدس گفت : مردم ما نشان دادند که نیروی ایمان و اراده الهی بر همه تجهیزات غلبه می کند و این همان چیزی است که دشمنان هنوز هم نتوانسته اند آن را درک کنند.

رستمیان با بیان اینکه جنگ تحمیلی یکی از آزمون های بزرگ خداوند برای ملت ایران است افزود : جنگ تحمیلی درس های فراوانی داشت که پرداختن به آن زمان فراوانی را می طلبد.ک/3

7330/1654

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *