نیسان روگ Trail Warrior
نیسان روگ Trail Warrior

نیسان روگ Trail Warrior تانک جنگجویی که در نمایشگاه خودروی نیویورک رونمایی شود

نیسان روگ Trail Warrior تانک جنگجویی ست که به زودی و رسما در حالی در نمایشگاه خودروی نیویورک رونمایی می شود که اگر رینگ و لاستیک‌های یک شاسی‌ بلند را حذف شده و به جای آن از ریل‌ های سنگین در خودرو استفاده شود ، تقریبا با تانک زیر مواجه خواهید شد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

در نیسان روگ Trail Warrior یا همان تانک جنگجو و جنجالی این روزهای دنیای خودرو ، رینگ و لاستیک‌ های مرسوم این خودرو حذف شده و نیسان مجموعه‌ای از زنجیرها را بکار گرفته تا یکی از خاص‌ترین روگ های تاریخ خلق شود. بی‌شک روگ جدید می‌تواند از هر مسیری در کره‌ی زمین عبور کند. این زنجیرها با طول/عرض/ارتفاع به ترتیب ۱۲۲/۳۸/۷۶ سانتی‌ متری روی خودرو نصب شده و برای به‌کارگیری آن‌ها مهندسان نیسان مجبور بوده‌اند تا سیستم تعلیق را تغییر داده و قوس‌های چرخ را بزرگ‌تر کنند.

نیسان روگ Trail Warrior با نام تریل وری‌ یر با تغییرات زیاد وارد نیویورک خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود در شمار خاص‌ ترین‌های این رویداد قرار گیرد.

در نمای جانبی نیسان روگ نیز شاهد پوشش‌ هایی هستیم که نمونه آن بیشتر در خودروهای نظامی دیده می‌شود. برای هماهنگی بیشتر قسمت‌های جانبی با نمای جلوی خودرو، کمی رنگ زرد به چراغ‌ها و بدنه نیز اضافه شده است. چراغ‌ها نیز از نوع LED بوده و روی سقف خودرو نواری تقویت شده برای روشن کردن بیراهه‌ ها وجود دارد.

با این حال اگر شما خودرویی را تصور کنید که به جای چرخ‌های گرد، ابزارهای ریلی مثلثی شکل دارد، حتما به فکر سامانه تعلیق ویژه‌ای خواهید افتاد. بنابراین در این خودرو محوطه حرکت ابزاری چرخ‌ ها بزرگتر است و البته در زیر کاپوت نیسان روگ تغییری صورت نگرفته و همچنان پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری با قدرت ۱۷۰ اسب بخار به همراه گیربکس CVT انجام وظیفه می‌کنند.

با این تفاسیر  چند روز دیگر و با آغاز به کار نمایشگاه خودروی نیویورک ، نیسان روگ Trail Warrior در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

منبع   theverge

4 دیدگاه

  1. این چرا اینجوریه

  2. زیاد جالب نیست

  3. یه تحول جدید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*