شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۹۹ - ۱۰:۵۸
نیسان پث فایندر Pathfinder

نسل جدید نیسان پث فایندر Pathfinder دارای ویژگی های جدیدی است که در این مطلب از میهن ظست به بررسی آنها می پردازیم….

نسل جدید نیسان پث فایندر Pathfinder دارای ویژگی های جدیدی است که در این مطلب از میهن ظست به بررسی آنها می پردازیم. در ادامه با ما همراه شوید.نسل فعلی نیسان پث فایندر Pathfinder از سال 2012 تاکنون در بازار حضور داشته و البته رقبای مدرن‌تری همچون کیا تلوراید سه ردیفه توانسته‌اند این خودرو را از نظر فروش کنار بزنند و به همین خاطر همه منتظر نسل جدید این شاسی‌بلند ژاپنی هستند. جدای از استایلی از مد افتاده، یکی از بزرگ‌ترین مشکلات پث فایندر گیربکس CVT بدش بوده است. این گیربکس صدای زیادی تولید کرده و عملکرد کندی دارد و همین امر منجر به پرفورمنسی کسل کننده شده است. مدل‌های اولیه این خودرو قابلیت اطمینان چندانی نداشته‌اند و نیسان مجبور به فراخوان چندباره پث فایندر شده است.

خوشبختانه نیسان در نهایت این مشکل را در نسل بعدی پث فایندر حل خواهد کرد. گفته می‌شود نسل جدید پث فایندر 2021 گیربکس CVT را کنار گذاشته و از گیربکس 9 سرعته جدید با عملکرد نرم‌تر و تیزتر سود خواهد برد.

این گیربکس احتمالاً همان واحدی است که اخیراً در نیسان فرونتیر 2020 و تایتان به‌روز شده بکار رفته است. فعلاً تصاویر جاسوسی نسل جدید پث فایندر منتشر نشده اما امیدواریم ظاهر و کابین نیز دگرگونی زیادی تجربه کند.

نیسان پث فایندر Pathfinder

هنوز مشخص نیست چه پیشرانه‌هایی در نسل جدید این شاسی‌بلند بکار خواهد رفت اما احتمالاً پیشرانه 6 سیلندر 3.8 لیتری 310 اسبی فرونتیر 2020 در آن دیده خواهد شد. این پیشرانه نسبت به نسخه 3.5 لیتری 284 اسبی کنونی عملکرد بهتری خواهد داشت.

خب صحبت از فرونتیر شد و باید گفت طبق ادعای رسانه‌ها، نسل جدید این پیکاپ در سال آینده با استایل جدید، چراغ‌های LED، پانل‌های بدنه الهام گرفته از پاترول و کابین متمایز دارای پشت آمپرها، متریال و سیستم اطلاعات سرگرمی جدید معرفی خواهد شد.

نیسان پث فایندر Pathfinder

پث فایندر همچنین تنها شاسی‌بلند نیسان با به‌روزرسانی مهم نخواهد بود زیرا شنیده شده روگ (ایکس تریل) جدید نیز با دو پیشرانه شامل 2.5 لیتری 188 اسبی و 4 سیلندر توربوی 248 اسبی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *