جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۲

 پس از درخشش اشکان دژاگه در رقابت‌هاي جام جهاني 2014 برزيل، اين بازيکن مشتريان جديدي پيدا کرده و چند تيم از بوندسليگاي آلمان…

 پس از درخشش اشکان دژاگه در رقابت‌هاي جام جهاني 2014 برزيل، اين بازيکن مشتريان جديدي پيدا کرده و چند تيم از بوندسليگاي آلمان و ليگ برتر انگليس خواهان به خدمت گرفتن او شده‌اند.

براساس اين گزارش، امروز هم يک سايت آلماني مدعي شده هافبک تيم ملي فوتبال کشورمان با پيشنهاد تيم هانوفر مواجه شده است و سران اين باشگاه قصد دارند اشکان دژاگه را براي فصل آينده به خدمت بگيرند.

مسئولان باشگاه هانوفر 96 که براي فصل آينده قصد دارند تيم خود را تقويت کنند، در خط هافبک به دنبال يک بازيکن مطمئن و هجومي هستند که اشکان دژاگه با سابقه بازي در ولفسبورگ يکي از گزينه‌هاي اصلي آنهاست. البته با توجه به اينکه هافبک ايراني فولام انگليس تا سال 2015 با اين تيم قرارداد دارد، مسئولان باشگاه هانوفر بايد ابتدا رضايت‌نامه اين بازيکن را دريافت کنند.

بنا بر ادعاي اين سايت آلماني، مسئولان باشگاه هانوفر و هر باشگاهي که خواهان عقد قرارداد با اشکان دژاگه هستند، بايد مبلغي بين دو تا سه ميليون يورو به باشگاه فولام پرداخت کنند تا اين بازيکن را به دست آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.