دوشنبه، ۲۳ تیر ۹۳ - ۱۱:۲۲

يوپ هاينکس، سرمربي پيشين تيم فوتبال بايرن‌مونيخ در خصوص قهرماني ژرمن‌ها در جام جهاني 2014 برزيل به نشريه «کيکر» آلمان گفت: آلمان بهترين…

يوپ هاينکس، سرمربي پيشين تيم فوتبال بايرن‌مونيخ در خصوص قهرماني ژرمن‌ها در جام جهاني 2014 برزيل به نشريه «کيکر» آلمان گفت: آلمان بهترين تيم در جام جهاني برزيل بود. آنها تيمي سازمان‌يافته بودند که با زبان بدن خيلي خوب و با روحيه تيمي تأثيرگذار روي‌هم رفته عملکرد بي‌نقصي را به نمايش گذاشتند.

به نقل از تسنيم، وي افزود: آلمان در حال حاضر واقعاً صاحب نسل فوق‌العاده‌اي از فوتباليست‌هاست که در نوع خود منحصربه فرد هستند. آنها سفيران فوق‌العاده‌اي براي کشور آلمان در برزيل بودند.

هاينکس در پايان خاطرنشان کرد: با توجه به عملکردي آلمان در اين تورنمنت از خود به نمايش گذاشت بيشتر بازيکنان اين تيم چند سال ديگر مي‌توانند به تيم آلمان کمک کنند. با بازگشت ايلکاي گوندوگان، مارکو رويس و ماريو گومز و اضافه شدن جواناني همچون دروم گينتر اين تيم تقويت خواهد شد.

هاينکس فصل 13-2012 باواريايي‌ها را به سه‌گانه قهرماني آلمان و اروپا رساند و نام خود را جاوانه کرد. او يکي از محبوب‌ترين چهره‌ها نزد هواداران بايرن‌مونيخ و فوتبال‌دوستان آلماني به شمار مي‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.