دوشنبه، ۲۱ دی ۹۴ - ۰۴:۳۸

هتل کوهستانی De Charme Les Airelles آلپ در حالی برای اقامتی خاطره انگیز همواره مورد توجه گردشگران و علاقه مندان به ورزش های…

هتل کوهستانی De Charme Les Airelles آلپ در حالی برای اقامتی خاطره انگیز همواره مورد توجه گردشگران و علاقه مندان به ورزش های زمستانی قرار دارد که نام آلپ همواره حسی از زیبایی های کوهستانی را در ذهن مخاطب تداعی می کند. حسی که با اسکی و تفریحات زمستانی به اوج می رسد و از سوی دیگر با مناظر سبز و کم نظیر آن در فصل گرم جاودانه می شود.با میهن پست همراه شوید.

بنابراین همین ویژگی ها موجب می شود تا بازار گردشگری در فصل سرد و گرم رونق خاص خود را داشته باشد. بسیاری از گردشگران که از طرفدارن اسکی و ورزش های زمستانی هستند در خاطرات سفر خود از هتل “De Charme Les Airelles” به عنوان یکی از برترین اقامتگاه های لوکس آلپ در سمت فرانسه یاد می کنند. این ۵ ستاره فوق لوکس در همسایگی پیست اسکی کورشول(ناحیه فرانسه آلپ) قرار دارد.

“در واقع این پیست هفت روستای فرانسه است که با هم از طریق بالابرهای اسکی متصل هستند و به همین دلیلی کورشول بزرگترین پیست اسکی متصل در دنیا محسوب می‌شود. نام چهار بخش اصلی کورشول، کورشول ۱۳۰۰ (لا پراز)، کورشول ۱۵۵۰، کورشول ۱۶۵۰ و کورشول ۱۸۵۰ است که عدد مقابل آن ارتفاع از سطح دریا (به متر) را نشان می‌دهد البته بررسی‌های دقیق‌تر نشان می‌دهد که کورشول ۱۸۵۰ تنها ۱۷۴۷ متر است.(ویکی پدیا).”

هتل “De Charme Les Airelles” در رده هتل های لوکس کلاسیک طبقه بندی شده و دارای ۵۲ اتاق و ۴ سوئیت اختصاصی است.  “Les Airelles” در قلب کورشول ۱۸۵۰ قرار دارد که برای دسترسی به آن از آدرس زیر استفاده می شود:

۹۸۹۱_۸۷۷

از مهمترین امکانات این هتل می توان به مرکز تجاری، دسترسی ویژه معلولان، رستوارن، مرکز ورزشی، اینترنت پرسرعت، برنامه های مخصوص کودکان، استخر سرپوشیده، آبگرم و ماساژ اشاره کرد. طبیعتا در فاصله مناسبی از هتل می توان انواع تفریحات زمستانی از جمله اسکی را بصورت آماتور و حرفه ای نیز دنبال کرد که بد نیست بدانید نام این هتل همواره در لیست برترین اقامتگاههای مخصوص اسکی در جهان قرار داشته است.

منبع:airelles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.