پنجشنبه، ۰۱ اسفند ۹۸ - ۱۰:۳۳
هتل یورو پلازا Euro Plaza

در سفر به استانبول هتل یورو پلازا Euro Plaza می تواند میزبان مناسبی برای شما باشد. در این مطلب از میهن پست به…

در سفر به استانبول هتل یورو پلازا Euro Plaza می تواند میزبان مناسبی برای شما باشد. در این مطلب از میهن پست به همراه توضیحات کامل، تصاویری از این هتل را آماده کرده ایم.

هتل یورو پلازا Euro Plaza در منطقه تکسیم شهر استانبول قرار دارد. اتاق های این هتل برای افرادی که سفرهای کاری انجام می دهند اتاق هایی برای برگزاری جلسات و تجهیزات مدرن دارد. همچنین افرادی که در این هتل مستقر می شوند می توانند از جکوزی و استخر سرپوشیده آن استفاده کنند.

تمامی اتاق ها مجهز به تهویه هوا و تمامی امکانات اولیه می باشد. اقامتگاه ۴ ستاره ی یورو پلازا هتل استانبول دارای چک این و چک اوت خصوصی و در زمان مقرر خود می باشد.

یادتان باشد که به این هتل یورو پلازا هتل مِرکزی (Euro Plaza Saglik Merkezi) هم می گویند.  میز رزرویشن این هتل ۲۴ ساعته در اختیار مسافران قرار دارد. در این هتل اینترنت wifi پر سرعت و نا محدود در اختیارمسافران در تمامی مکان های هتل اعم از مکان های عمومی و اتاق ها است.

در این هتل می توانید تا به راحتی از خدمات رایگانی همچون سالن تلویزیون اختصاصی و لانژ ویژه و لابی هتل نیز استفاده نمایید. سوئیت عروس و داماد، اتاق خانواده و اتاق های ویژه و VIP از جمله ی دیگر خدمات این هتل ترکیه ای برای کسانی است که آن را برای اقامت در شهر استانبول انتخاب می کنند.

خدمات برای افراد و مسافران با توان کم جسمی نیز مهیا است و از آن ها می توانیم به طور مثال از ویلچر و یا مسیر ریلی مخصوص تردد افراد با محدودیت جسمی اشاره نماییم.

در این هتل می توانید هم از چترهای آفتاب و هم تراس آن با یکدیگر بهره ببرید.  قهوه خانه و کافی شاپ، شکلات، کوکی، میوه های فصل، بطری های آب، روزنامه ی هر روز صبح، سونا از جمله خدمات تفریحی یورو پلازا هتل استانبول هستند.

حمام عمومی، خدمات آرامش، سونا، پخش موزیک زنده، کلاس های فرهنگ شناسی ترکیه ای (با هزینه ی اضافی) نیز استفاده نمایید. رستوران با دیدی مشرف به Golden Horn روی بام هتل قرار دارد و می توانید در کنار غروب آفتاب غذایی خوشمزه میل نمایید.

امکانات تفریحی هتل شامل حمام بخار، جکوزی، سالن ژیمناستیک، استخر سرپوشیده و روباز است. همچنین شما می توانید آرامش و نشاط را بعد از یک ماساژ به بدن خود برگردانید.

باهم در میهن پست تصاویری از هتل یورو پلازا Euro Plaza را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: europlazahotel[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *