دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۱:۳۹

به گزارش خبرنگار مهر، تیمی متشکل از مربیان و اعضای کادرفنی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز طی دیدار فوتسالی دوستانه برابر تیم خبرنگاران و…

به گزارش خبرنگار مهر، تیمی متشکل از مربیان و اعضای کادرفنی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز طی دیدار فوتسالی دوستانه برابر تیم خبرنگاران و عکاسان ورزشی تبریز به میدان رفتند.

این بازی که در سالن فوتسال مشروطه تبریز برگزار شد، تیم تراکتورسازی موفق شد با حساب هشت بر چهار نتیجه را به نفع خود تمام کند. این دیدار بیشتر به جهت نشان دادن دوباره حمایت اصحاب رسانه از تراکتورسازی، یکی از پرطرفدارترین تیم های کشورمان بود و صحنه های بسیار جذابی هم داشت.

در این دیدار دوستانه برای تیم تراکتورسازی رسول خطیبی، حسین خطیبی، یونس باهنر، مهدی نوع بشر و بهزاد بشتایم که اغلب از بازیکنان ملی پوش دهه های گذشته و سال های نه چندان دور و عضو کادرفنی تیم فعلی تیم تراکتورسازی هستند، به همراه عظیم عبداله پور از بازیکنان سابق تیم فجر تبریز به میدان رفتند.

در سوی مقابل در تیم خبرنگاران و عکاسان ورزشی تبریز حبیب چرندابی (مدیر فنی)، احد نقش شور، مهرداد خوشکار مقدم، یونس نهاری، نادر عبدل زاده، محمود نصیرپور، کریم محمدی، حامد یاری و مهرورز احمدی بازی کردند که قضاوت این بازی نیز به عهده آیدین طایفه حاجی الهیار یکی از داوران جوان و خوش آتیه فوتبال تبریز بود.

رسول خطیبی و حسین خطیبی در این بازی هر کدام سه گل زدند تا هر دو برادر هت تریک کرده باشند. برای تراکتورسازی همچنین یونس باهنر و بهزاد بشتایم هر کدام یک بار گلزنی کردند. در سوی مقابل هر چهار گل تیم خبرنگاران و عکاسان ورزشی را محمود نصیرپور خبرنگار خبرگزاری مهر به ثمر رساند.

این بازی دوستانه البته حواشی جالبی هم داشت. هنگامی که تیم خبرنگاران و عکاسان ورزشی تبریز در حال گرفتن عکس دسته جمعی بودند، رسول خطیبی دوربین یکی از عکاسان را که برای گزارش تصویری در این بازی حضور داشت، گرفت و از تیم خبرنگاران و عکاسان ورزشی، عکاسی کرد تا برای یک بار هم که شده این بازیکن سال های نه چندان دور تراکتورسازی و تیم ملی پشت لنز دوربین قرار گرفته و این بار او از خبرنگاران و عکاسان عکس بگیرد.

سرمربی محبوب تراکتوری ها همچنین در طول بازی با خبرنگاران، با حرکات پا به توپ خود نشان داد که همچنان از امادگی بدنی بسیار بالایی برخوردار است و این توانایی را دارد تا بازهم به عنوان بازیکن در مستطیل سبز حضور پیدا کند.

حسین خطیبی هم در این بازی چارچوب شناسی خود را در دروازه های فوتسالی بار دیگر به رخ کشید تا خاطرات دوران بازیگری اش برای حاضران در سالن زنده شود. یونس باهنر نیز با حرکات تکنیکی که از خود نشان داد، ثابت کرد همچون روزهای خوبش در تیم های تراکتورسازی، پرسپولیس و تیم ملی همچنان بدنی آماده دارد و خبری از اضافه وزن نیست.

همچنین مهدی نوع بشر در درون دروازه تیم کادرفنی تراکتورسازی روز خوبی داشت و بهزاد بشتایم آنالیزور تیم فوتبال تراکتورسازی هم از نفرات خوب سرخپوشان در این بازی بود.

بازار عکس یادگاری با تراکتوری ها نیز در حاشیه این بازی داغ بود و جمعی از دوستداران تیم تراکتورسازی و علاقه مندان به مربیان این تیم در سالن حضور داشتند و مدام با این نفرات عکس می گرفتند. رسول خطیبی در این بازی پسر کوچک خود را نیز به همراه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.