جمعه، ۲۵ مهر ۹۳ - ۰۵:۴۱

یاسر ساعی نیا ظهر جمعه در حاشیه مراسم اختتامیه این سمینار به خبرنگار مهر گفت: در مجموع 682 مقاله به دبیرخانه این سمینار…

یاسر ساعی نیا ظهر جمعه در حاشیه مراسم اختتامیه این سمینار به خبرنگار مهر گفت: در مجموع 682 مقاله به دبیرخانه این سمینار ارسال شده بود که دانشگاه های تبریز، شهید بهشتی و کرمانشاه به ترتیب با 131، 81 و 72 مقاله بیشترین مشارکت را در تعداد مقالات ارسالی داشته اند.

دبیر صنفی این همایش ادامه داد: از میان این آثار ارسالی 348 مقاله پذیرفت شد که دانشگاه تبریز، شهید بهشتی و تهران با 71، 39 و 37 مقاله پذیرفته شده بیشترین سهم را داشته اند.

وی در خصوص تعداد پوسترهای ارائه شده در طول برگزاری این سمینار گفت: 300 پوستر در این سمینار ارائه شده و تعداد ارائه های شفاهی 23 مورد بود که این مقالات در قالب جدیدترین دستاوردهای دانشجویان در قالب پایان نامه بوده است.

ساعی نیا با اشاره به برگزاری چهار کارگاه بازآموزی در طول سمینار گفت: این کارگاه ها در موضوع های درمان های دارویی، بیماری های پوستی و طب سنتی، کنترل فرآورده های آرایشی و دارو درمانی اختلالات رنگ دانه ای پوست برگزار شد.

وی ادامه داد: در این سمینار، نمایشگاه ابتکارات  و اختراعات برگزار شده و همچنین تشکیل کمپین همراهان بیمار و پذیرش مقالات دانشجویان تخصصی از نقاط عطف این سمینار بود.

دبیر صنفی این سمینار گفت: همچنین در طول برگزاری این سمینار از اساتید پیشکسوت داروسازی تقدیر شده و در پنل های علمی برگزار شده نیز جدیدترین مسائل و مشکلات داروسازی مطرح شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.