یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۲۲

عادل مجللی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این مطلب افزود: شرایط اردوهای تیم ملی نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده…

عادل مجللی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این مطلب افزود: شرایط اردوهای تیم ملی نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده و ما تمرینات را با قدرت انجام می دهیم تا با آمادگی مطلوب در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان و بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی شرکت کرده و به نتایج خوبی هم دست پیدا کنیم.

کانوسوار تیم ملی، سطح مسابقات جهانی زیر 23 سال را هم تراز با رقابت های قهرمانی بزرگسالان جهان دانست و اظهار کرد: رده زیر 21 سال اوج آمادگی بسیاری از ورزشکاران است و ورزشکاران در این سن بهترین هستند، به همین علت سطح کیفی این رقابت ها بسیار بالاست. مجللی با اشاره به عدم حضور ایران در رقابت های سال گذشته یادآور شد: ما هم بدلیل اینکه سال گذشته نتوانستیم در این رقابت ها حضور داشته باشیم امسال با آمادگی خوب در این مسابقات شرکت خواهیم کرد.

ملی پوش آبهای آرام ایران تصریح کرد: خوشبختانه رقابت خوبی در اردوی تیم ملی کانو بین اردونشین ها ایجاد شده و همه برای آمادگی بالاتر تلاش می کنند اما آنچه بوضوح پیداست اینکه، بهترین ها مسافر اینچئون خواهند شد.

او که با انگیزه تمریناتش را دنبال می کند، در خصوص وضعیت آمادگی اش گفت: من هم مانند همه بچه ها تمام تلاشم را برای حضور در ارنج نهایی تیم ملی به کار می گیرم، امسال تمرینات خوبی پشت سر گذاشتم و از آمادگی مناسبی برخوردار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.