جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۲

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به محل برگزاری این رزمایش، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان روز جمعه با تشریح دلایل برگزاری این رزمایش در…

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به محل برگزاری این رزمایش، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان روز جمعه با تشریح دلایل برگزاری این رزمایش در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: نیروی زمینی ارتش به عنوان یکی از نیروهای اصلی جمهوری اسلامی ایران ماموریت پدافند از مرزها را برعهده دارد که باید در این راستا سطح توان دفاعی و عملیاتی خود را بالا ببرد به همین خاطر در راستای اجرای این رزمایش تلاش داریم توان رزمی و عملیاتی نیروهای خود را بالا ببریم.

وی اضافه کرد: هدف دیگر ما از برگزاری رزمایش بیت المقدس 26 ارزیابی نیروها و یگان های وابسته به نیروی زمینی ارتش است تا قابلیت انعطاف آنها را بالا ببریم تا بتوانند در صحنه های واقعی رزم آنچنان که شایسته است قابلیت های خود را برای دفاع از میهن اسلامی نشان داده و بکار گیرند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: انتقال تجربیات از اساتید و پیشکسوتان باتجربه نیروی زمینی به افسران و درجه داران جوان از دیگر اهداف برگزاری این همایش دو روزه است، ما این اساتید را به محل برگزاری رزمایش دعوت کرده ایم.

امیر پوردستان توضیح داد: تمام فرماندهان گروه های توپخانه نیروی زمینی و اساتیدی از دانشگاه مرکز آموزش توپخانه نزاجا در این رزمایش حضور دارند تا داشته های خود را به افسران و درجه داران جوان منتقل کنند که این انتقال تجربه سبب انتقال دانش روز به نیروهای یادشده شود و قابلیت های آنها را برای دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی ایران بالا ببرد.

مرحله نخست از رزمایش دو روزه بیت المقدس 26 صبح امروز (جمعه) با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه عمومی کویر مرنجاب آغاز شد.

اجتمام(3)7029/ل.الف.ی**1558

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.