جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۱

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی پنجشنبه شب در مراسم گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد افزود: برخی افراد فعال، مفید،…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی پنجشنبه شب در مراسم گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد افزود: برخی افراد فعال، مفید، آبرومند جامعه دچار جرائم غیرعمد می شوند که باید در برابر این افراد احساس مسوولیت داشته باشیم.

وی ادامه داد: بدیهی است امروزه زندگی در شرایط اجتماعی فعلی برای انسان ها حادثه ساز می شود و ایجاد حادثه غیرعمد و گرفتاری و مشکلات پس از آن برای بسیاری از خانواده ها ایجاد می شود.

به گفته وی خانواده هایی که ناخواسته سرپرست خود را از دست داده اند در برابر هجمه دیگران هستند چراکه دیگران یا با نگاه ترحم آمیز و یا با مقاصد طمع ورزی و گرگ صفتی بااین افراد برخورد می کنند.

وی با تاکید بر احساس مسوولیت مردم به ویژه خیران در راستای حفظ سلامت روحی و روانی خانواده زندانیان غیر عمد تصریح کرد: گلریزان ایجاد حس مسوولیت اجتماعی میان خیران و افراد صالح است و سال گذشته در این راستا اقدامات ارزشمندی در استان شکل گرفت.

وی ادامه داد: زندانی شدن افراد آبرومند و سالم موجب ناامنی، اضطراب، عدم سلامت روانی و بیماری در جامعه می شود و کمک خیران در این راستا موجب نجات فرد وخانواده و بازگشت زوال عادی زندگی خواهد شد.

7269/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.