دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۱:۲۲

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین روحانی نژاد روز یکشنبه در آیین بهره برداری از مجتمع فرهنگی نور سازمان تبلیغات اسلامی بیجار افزود:…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین روحانی نژاد روز یکشنبه در آیین بهره برداری از مجتمع فرهنگی نور سازمان تبلیغات اسلامی بیجار افزود: حضرت نبی اکرم (ص) در مکه و حتی زمانیکه حکومت را در مدینه منوره در دست داشتند کارش تبلیغ و تبیین احکام اسلام بود.

وی با تشریح مفاهیم قرآنی سوره اعراف افزود: این سوره به صراحت از انبیا الهی به عنوان مبلغ و ناصح نام برده تا در راستای فطرت انسان ها، اسلام را تبلیغ نمایند.

روحانی نژاد به بیان شرایط ناصح در اسلام پرداخت و گفت: ناصح باید امین، نترس و خدا ترس باشد تا بتواند همانند امام راحل در برابر دنیا ایستادگی کند و اسلام را تبلیغ نمایند حتی اگر در خشکی به او راه ندهند و ناچاراً در کشتی تبلیغ دین نماید.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور به تمرکز دشمنان بر موضوع ولایت فقیه اشاره کرد و گفت: در فتنه سال 88 دشمن روی کنارگذاشتن ولایت فقیه کار کرده بود و در این راستا برنامه ریری طولانی انجام داده بود.

روحانی نژاد به روش های نوین تبلیغ در دنیای امروز و عدم کارایی تبلیغ چهره به چهره پرداخت و گفت: رهبر معظم انقلاب تادکید کرده است در کارها منسجم و تشکیلاتی اقدام گردد، لذا اگر سازمان یافته و براساس یک نظام مدون حرکت نشود دچار حرکت های تکراری و اتلاف وقت و نیرو خواهیم شد.ک/2

7350/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.