هدف برنامه‌های غدیر انتقال فرهنگ علوی به جامعه است

به گزارش خبرنگار مهر، حسین کارگر صبح دوشنبه در جشن غدیر در بوشهر اظهار داشت: عید غدیر روزی بسیار بزرگ برای مسلمانان است و فرصتی مناسب برای تبیین هر چه بهتر امامت، ولایت و واقعه غدیر است که باید برنامه‌های مناسبی را برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: برگزاری برنامه‌هایغدیر را به صورت مردمی پیگیری کرده ایم و هدف این است که این ایام نیز مانند برنامه‌های تاسوعا و عاشورا به صورت مردمی برگزار شود.

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر استان بوشهر با تاکید بر اینکه تلاش شده تا برنامه های مربوط به عید غدیر جدی و با محتوا برگزار شود، اذعان داشت: در این برنامه‌ها به دنبال سازمانی کردن و اداری کردن آنها نیستیم و از ظرفیت‌های مردمی استفاده می‌کنیم.

بازسازی واقعه غدیر به وسیله سپاه امام صادق (ع) در 8 شهرستان

وی از بازسازی واقعه غدیر به وسیله سپاه امام صادق (ع) در هشت شهرستان استان بوشهر خبر داد و افزود: این آئین در مساجد، حسینه‌ها، امامزاده‌ها و هیئت‌های مذهبی برگزار می‌شود.

کارگر با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان، خاطرنشان ساخت: باید در مقابل دسیسه‌های استکبار جهانی هوشیار باشیم و از اعتقادات خود دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه دشمنان علاوه بر ابعاد نظامی در ابعاد فرهنگی و جنگ نرم نیز اعتقادات و باورهای مسلمانان را هدف قرار داده‌اند، تصریح کرد: راه اندازی شبکه های مختلف ماهواره ای از جمله راه‌های دشمنان برای ضربه وارد کردن به اسلام است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*