دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۶

به گزارش خبرنگار مهر، امیر غفور در جمع خبرنگاران در مورد پیوستن خود به متین ورامین با وجود پیشنهادهای مختلف، اظهار داشت: امسال،…

به گزارش خبرنگار مهر، امیر غفور در جمع خبرنگاران در مورد پیوستن خود به متین ورامین با وجود پیشنهادهای مختلف، اظهار داشت: امسال، برای اولین سال است که من خارج از کاشان بازی می کنم و ترجیح دادم این فصل را در خدمت متین ورامین باشم زیرا  تفاوت عمده متین با سایر تیم ها، مدیریت بسیار قدرتمند تیمی و امکانات بسیار خوبی می باشد که در اختیار بازیکنان قرارداده است.

ملی پوش والیبال کشورمان افزود: در حال حاضر این باشگاه از باشگاه های کاملا حرفه ای لیگ برتر به حساب می آید و متین قهرمان سال گذشته سوپر لیگ  بوده و اهداف خوبی برای فصل جاری در پیش دارد و  بسیار خرسندم که به این باشگاه آمدم و قطعا تمام توان خود را برای موفقیت تیم به کار خواهم برد.

وی پیرامون روند آماده سازی متین بیان داشت: شرایط تمرین بسیار عالی دنبال می شود و همچنین انگیزه بازیکنان بسیار بالاست و تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا با آمادگی صد در صد بازی ها را آغاز کنیم.

غفور افزود: البته آمادگی در مراحل پایانی و پلی آف بسیار ضروری و مهم تر از آمادگی در بازی های دور مقدماتی بوده چرا که در آن مرحله تیم ها باید عیار واقعی خود را نشان دهند و ما نیز تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در هر دو مرحله بهترین بازی ها را انجام دهیم اما معتقدم مراحل پایانی و پلی آف بسیار مهم تر از دور مقدماتی است.

این بازیکن در پاسخ به این سوال که خستگی بازیکنان و بازی های فشرده تیم ملی و امکان مصدومیت بازیکنان گفت: قطعا مسئله فشردگی بازی ها و تورنمنت های مختلف تیم ملی از اول سال تاکنون نه تنها موجب خستگی و مصدومیت برای من، بلکه برای بیشتر بازیکنان تیم ملی شده و در حال حاضر نیز مصدومیت خفیفی در ناحیه کتف دارم اما با روند درمانی مناسب که در پیش داریم مشکل خاصی وجود نخواهد داشت. 

غفور در خصوص تیمداری شرکت کاراسازه متین به عنوان یک شرکت خصوصی در لیگ برتر  بیان داشت: به هر حال همانطور که عرض کردم متین از جمله تیم ها و شرکت های خصوصی موفق در عرصه والیبال بوده است، این باشگاه اهمیت بسیار بالایی برای بازیکنان خود قائل است و امکانات بسیار مناسبی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

وی اضافه کرد: قطعا بازیکنان نیز این مسئله را درک می کنند و با تمام توان خود مقابل حریفان حاضر می شوند و این گونه بوده  که متین ورامین در هر دو سال تیمداری خود در لیگ برتر به فینال راه پیدا کرده  و صاحب یک عنوان قهرمانی و یک نایب قهرمانی می شود.

غفور در خصوص شیوه جدید برگزاری لیگ و گروه متین خاطرنشان کرد: با این شیوه جدید کاملا موافق هستم، چرا که در هفته یک بازی انجام می گیرد و در مقایسه با سال گذشته که هر سه روز یک بار یک بازی انجام می شود، فشار بسیار کمتری بر بازیکنان وارد و به مراتب احتمال آسیب دیدگی پایین می آید.

وی گفت: گروه بندی درهر دو گروه متعادل بوده و گروه فعلی ما نیز گروه سختی است اما به طور یقین با روند آماده سازی بسیار خوب تیم، متین نیز از مدعیان اصلی در لیگ به شمار می رود، هدف اولیه ما حضور در پلی آف خواهد بودکه این امر به لطف حمایت هواداران و مدیریت خوب تیمی قطعا محقق می شود.

غفور در پایان در خصوص استقبال پرشور هواداران ورامینی نیز گفت: برخورد مردم ورامین و هواداران متین نه تنها با من بلکه با کل تیم، بسیار عالی و پرشور است و این ابراز لطف و علاقه هواداران خونگرم ورامینی وظیفه ما را بیش از پیش سنگین می کند، ما نیز تمام سعی و تلاش خود را انجام می دهیم که دل این هواداران را شاد کرده تا گوشه ای از لطف و محبت آن ها را جبران کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.