چهارشنبه، ۲۵ تیر ۹۳ - ۰۴:۲۰

ˈ ایرج دولتخواه ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : از این میزان کمک خیران ، 42 میلیون…

ˈ ایرج دولتخواه ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : از این میزان کمک خیران ، 42 میلیون و 250 هزار تومان در صومعه سرا ، 24 میلیون تومان در تالش و 58 میلیون و 500 هزار تومان در لنگرود جمع آوری شده است .

وی تعداد زندانیان واجد شرایط استان برای آزادی را 389 نفر عنوان و تصریح کرد : برای آزادی این زندانیان 25 میلیارد تومان نیاز است .

وی با بیان اینکه خیران در جشن گلریزان سال گذشته در گیلان 625 میلیون تومان کمک کردند ، خاطرنشان کرد : با این میزان کمک خیران و حمایت نهادها ، صندوق تامین کشور ، بیمه ها و گذشت شکات 618 نفر که مبلغ محکومیت شان 60 میلیارد تومان بود ، به کانون گرم خانواده هایشان بازگشتند .

دولتخواه همچنین با اشاره به مشخص شدن تکلیف برای 24 زندانی استان ادامه داد : در جلسه مشترک بین سازمان های مربوط به زندانیان ، مقرر شد تا تمهیدات آزادی برای این تعداد از زندانیان جرایم غیر عمد استان که مبلغ بدهی آنها زیر پنج میلیون تومان است ، انجام شود .

استاندار گیلان نیز در جشن گلریزان امسال در رشت 30 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد نیازمند استان کمک کرد .

جشن گلریزان تا کنون در 11 شهرستان استان گیلان برگزار شده است و در دو شهر دیگر سیاهکل و آستانه اشرفیه در روزهای اول و دوم مرداد ماه برگزار می شود .

این جشن از هجدهم تیرماه در گیلان آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ( دوم مرداد ماه ) در استان ادامه می یابد . ک/3

7296/604

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *