سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۹

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال هرتابرلین برای حضوری مقتدرانه‌ در فصل 15-2014 بوندس‌لیگا این روزها سخت زیر نظر یوس لوهوکای، سرمربی خود تمرین می‌کند. با…

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال هرتابرلین برای حضوری مقتدرانه‌ در فصل 15-2014 بوندس‌لیگا این روزها سخت زیر نظر یوس لوهوکای، سرمربی خود تمرین می‌کند. با پیوستن یولین شیبر، مهاجم دورتموند به این تیم، برلینی‌ها به دنبال جذب یک مهاجم دیگر و یک بال راست هستند اما ظاهراً نام هافبک کناری تیم ملی کشورمان از لیست این تیم کنار گذاشته شده است.

مایکل پریتس، مدیرعامل باشگاه هرتابرلین با اشاره به اینکه تا آخرین روز نقل‌و‌انتقالات تابستانی 2014 به دنبال جذب بازیکنان موردنظر خود خواهند بود، گفت: اگر این هفته موفق به جذب روی بیرنز، بال راست آلکمار هلند نشویم سراغ گزینه دیگری خواهیم رفت. نمی‌خواهیم برای جذب بیرنز بیش از 1.5 میلیون یورو بپردازیم.

وی با اشاره به اینکه نام اشکان دژاگه در بین فهرست گزینه‌هایی که هرتابرلین در پست بال راست به دنبال آنها است؛ قرار ندارد، اظهار داشت: در حال حاضر موضوع به خدمت گرفتن دژاگه منتفی است چون قیمت او بالاتر از رقمی است که مدنظر ماست.

اشکان دژاگه بین سال‌های 2004 تا 2007 در تیم هرتابرلین عضویت داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.