یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۹

تيم ملي فوتبال مکزيک در ديدار مرحله حذفي خود امشب و از ساعت 20 و 30 دقيقه به وقت تهران در ورزشگاه کاستلائو…

تيم ملي فوتبال مکزيک در ديدار مرحله حذفي خود امشب و از ساعت 20 و 30 دقيقه به وقت تهران در ورزشگاه کاستلائو به مصاف هلند خواهد رفت.

ازتک‌ها که به عنوان تيم دوم گروه A پس از برزيل راهي اين مرحله شدند بايد به مصاف هلندي بروند که در گروه B موفق شد عنوان صدرنشيني را از آن خود کند.

ميگل هررا در مورد اين ديدار گفت: فوتبال در منطقه کونکاکاف پيشرفت چشمگيري داشته است. بايد فکر اينکه هنوز هم فوتبال در اين منطقه سطح پاييني دارد از بين برود. ما حاضريم پا به پاي تمامي تيم‌هاي بزرگ از ساير قاره‌ها مبارزه کنيم.

لوييس فان خال، سرمربي هلند در کنفرانس مطبوعاتي خود پيش از رويارويي با مکزيک اعلام کرده بود به خاطر گرماي هوا بايد در ميانه‌هاي ديدار به بازيکنان اين فرصت داده شود که آب بنوشند. هررا در اين خصوص گفت: گرما و شرجي آن هر دو تيم را اذيت مي‌کند. کاري که بايد انجام دهيم اين است که خودمان را با شرايط موجود وفق دهيم. شرايط آب و هوايي مشابهي هم در برخي از مناطق مکزيک وجود دارد. به همين خاطر اين موضوع به سود ما است. البته بازيکنان مکزيکي زيادي هم هستند که در باشگاه‌هاي اروپا توپ مي‌زنند. براي آنها هم سخت است که در چنين شرايطي فوتبال بازي کنند. بيشترين تلاشمان را به کار مي‌گيريم و اميدواريم بازيکنان بتوانند از اين وضعيت استفاده کرده و به هدفشان برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *