پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۶

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در روز نخست رقابت های کشتی قهرمانی آسیا که در شهر اولان…

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در روز نخست رقابت های کشتی قهرمانی آسیا که در شهر اولان باتور مغولستان در حال برگزاری است با کسب نتایج عالی صاحب شش فینالیست شد.
 
 نتایج کشتی گیران کشورمان در پایان مرحله مقدماتی به شرح زیر است:
 
  در وزن 55 کیلوگرم بهروز ملکی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 10 بر یک اوسکونبای عبدوپاتایف از قرقیزستان را شکست داد وی مرحله نیمه نهایی با نتیجه 10 بر یک از سد دایکی کوبایاشی از ژاپن گذشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف ملکی در دیدار فینال پونتساگ اردنبیلگ از مغولستان است.
 
 در وزن 60 کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 3 – 2  میربیک آیناگولوف از قزاقستان را شکست داد وی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 10 – 3 بیتوسول کیوم از کره جنوبی را مغلوب کرد و به دیدار پایانی رسید. حریف ارسلان در این دیدار راویندر از هند است.
 
 در وزن 66 کیلوگرم رامین طاهری در دور نخست با نتیجه 11 – صفر ریوجی آمیمیا از ژاپن را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه 9 – صفر نورجان بک عبدوگانیف از قرقیزستان را پشت سر گذاشت. طاهری در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 11- 2 از سد کیونگ دو جونگ از کره جنوبی گذشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار فینال کوسرایف اوبلوبردیف از تاجیکستان است.
 
 در وزن 74 کیلوگرم پیام بویری در دور اول با ضربه فنی (11- صفر) جانگ چانگ لی از چین را شکست داد وی در دور دوم نیز با نتیجه 8 بر صفر از سد نایوکی هانایاما از ژاپن گذشت. بویری در مرحله نیمه نهایی با شکست 8 بر 7 تامرلان شادوکایف از قزاقستان به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در این دیدار اسان آسانوف از قرقیزستان است.
 
 در وزن 84 کیلوگرم علی شریفی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 4- صفر آیشان از چین را شکست داد وی در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 6 بر صفر محمدعلی شمس الدین اف از ازبکستان را شکست داد و به دیدار فینال رسید. شریفی در این دیدار به مصاف ساندپ از هند می رود.
 
 در وزن 96 کیلوگرم محمد ابراهیمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 – صفر مانداح ادر از مغولستان را پشت سر گذاشت وی در مرحله نیمه نهایی نیز با ضربه فنی (14- 5) کیونگ کیم از کره جنوبی را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. حریف ابراهیمی در دیدار فینال علیم خان سیزدیکوف از قزاقستان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.