چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۳۰

مریم رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تعداد دانشجویان فعال در برنامه های نهاد رهبری بیش از هزار نفر هستند که همگی…

مریم رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تعداد دانشجویان فعال در برنامه های نهاد رهبری بیش از هزار نفر هستند که همگی در قالب هئیتی تحت عنوان رایة العباس و در مناسبت های مختلف به فعالیت می پردازند.

رحیمی تصریح کرد: فعالیت های دفتر نهاد رهبری دانشگاه لرستان در قالب سه بخش کانون ها، هیئت ها و نشریات است.

وی افزود: برپایی جلسات اخلاقی برای دانشجویان، برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری مسابقات ورزشی و جشنواره غذا در خوابگاه ها از جمله فعالیت های کانون قرآن و عترت دفتر نهاد رهبری دانشگاه لرستان است.

رحیمی اظهار داشت: در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، از بین دانشجویان علاقمند در این زمینه افرادی را به عنوان دین پژوه انتخاب کرده و برای آن ها در حوزه علوم اسلامی کلاس های آموزشی برپا می شود.

مسئول واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان افزود: دانشجویان علاقمند به حضور در کلاس های حوزه دانشگاه در شش ترم آموزش های مربوطه را دیده و در صورت تمایل و ادامه تحصیل در این زمینه به حوزه علمیه معرفی خواهند شد.

رحیمی گفت: “نشریه 20” عنوان نشریه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان است که از سال 92 شروع به کار کرده و توانسته است در این مدت پنج شماره این نشریه را به چاپ برساند.

وی افزود: پرداختن به مطالب مذهبی و سیاسی در قالب طنز از جمله موضوعات نشریه 20 هستند و درون مایه این نشریه بیشتر ارتباط با دانشجویان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.