جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۱

به گزارش ایرنا، در این آیین که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان، جانشین فرماندهی انتظامی کردستان و جمعی از مردم…

به گزارش ایرنا، در این آیین که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان، جانشین فرماندهی انتظامی کردستان و جمعی از مردم و مدیران برگزار شد، هزار و 235 کیلو سوخته و شیره تریاک، هروئین، شیشه، کراک، قرص های پیش ساز و حشیش امحا شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان در این آیین، ارزش مواد امحا شده را بیش از 50 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: این مواد در یک سال گذشته در استان کشف و ضبط شده است.

سلیم کریمی افزود: یک تن و 35 کیلوگرم از این مواد، قرص های پیش ساز هستند که توسط مرزبانی کردستان در شهرستان بانه کشف و ضبط شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با هشدار به خانواده ها در مورد عواقب اعتیاد گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده حدود 55 درصد والدین از اینکه یکی از فرزندانشان معتاد شده است اطلاعی نداشتند.

وی بر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر در جامعه تاکید کرد و گفت: در صورتی که مردم در کنار دولت قرار گیرد مباره با اعتیاد و مواد مخدر آسانتر خواهد شد.

به گفته وی مافیای مواد مخدر بسیار سریع و پویا است و ما نیز برای مقابله با این مافیا باید بسیار جدی عمل کنیم.

کریمی افزود: مردم باید خود هوشیار باشند و خانواده ها نیز بی خیال فرزندان نشوند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان در پایان با قدردانی از مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی، مرزبانی و دستگاه های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان، تلاش شورای کردستان را خوب و مثبت ارزیابی و توصیف کرد.ک/2

533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.