شنبه، ۱۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۶

ˈمنصور شیشه فروشˈ روز شنبه در حاشیه نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران اردستان در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هزینه مازاد…

ˈمنصور شیشه فروشˈ روز شنبه در حاشیه نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران اردستان در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هزینه مازاد بر این تخصیصی از محل اعتبارات تملک دارایی تامین خواهد شد.

وی گفت: 58 کیلومتر از محور اردستان – اصفهان در حوزه اردستان قرار دارد که بخشی از این محور نیمه تمام مانده است.

شیشه فروش افزود: پنج میلیارد و 200 میلیون ریال نیز برای احیا و مرمت قنوات اردستان اختصاص داده شده تا نیمی از مجموع 437 رشته قنات این شهرستان مرمت و بازسازی شود.

بگفته وی، دو میلیارد و 800 میلیون ریال نیز برای آبرسانی سیار به 62 روستای شهرستان به اداره آب و فاضلاب روستایی اردستان تخصیص داده شده است.

شیشه فروش، مبارزه با بیماری سالک در شهرستان اردستان را از اولویت های مدیریت بحران استانداری اصفهان بیان کرد و گفت: امسال نشست هایی از طریق مدیریت بحران استان با همکاری دستگاه هایی اجرایی برای برطرف کردن این مشکل برگزار شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، کمبود آب را یکی از معضلات شهرستان و استان دانست و افزود: تخصیص اعتبارات لازم برای ساخت استخر ذخیره آب و آبیاری تحت فشار و لوله گذاری زمین های کشاورزی و استفاده بهینه از آب شرب از برنامه های این ستاد در سالجاری است.

562/545

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *