پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۵

محمدهادی حیدرزاده روز پنجشنبه در حاشیه مراسم کوهپیمایی و جمع آوری پسماندها به مناسبت هفته روابط عمومی در مجموعه تفریحی ورزشی توچال به…

محمدهادی حیدرزاده روز پنجشنبه در حاشیه مراسم کوهپیمایی و جمع آوری پسماندها به مناسبت هفته روابط عمومی در مجموعه تفریحی ورزشی توچال به خبرنگار ایرنا گفت: هشت بیمارستان دولتی مستقر در شهر تهران نسبت به برنامه زمان بندی تعیین شده برای اصلاح شبکه فاضلاب و ساماندهی پسماندهای بیمارستانی خود اقدامات لازم را انجام نداده اند.

این مقام مسوول در ادامه اظهار کرد: بیمارستان های دولتی باید با عملکرد مثبت خود الگویی برای بیمارستان های خصوصی باشند.

وی با بیان این که تمام این بیمارستان ها در مراجع قضایی پرونده دارند، گفت: اسامی این بیمارستانها به همراه آخرین مراحل اجرایی در مراجع قضایی و همچنین اقدامات سایر بیمارستان ها در هفته آینده به صورت رسمی اعلام می شود.

حیدرزاده با اشاره به تاکید دولت بر افزایش سطح سلامت جامعه با اظهار امیدواری گفت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر روند اصلاح وضعیت شبکه فاضلاب و پسماندهای بیمارستانی نظارت بیشتری داشته باشند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با تاکید براینکه مراجع قضایی باید در مورد تخلف هشت بیمارستان خاطی حکم صادر کنند، گفت: با توجه به گزینه های مختلف با گمانه زنی این احتمال وجود دارد که برای این بیمارستان ها حکم ممنوعیت پذیرش بیمار صادر شود.

تهرام/1699/ 699 / 1539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.