شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۸

به گزارش ایرنا و به نقل پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، داریوش پاک بین با بیان اینکه سازکار داد و ستد شفاف…

به گزارش ایرنا و به نقل پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، داریوش پاک بین با بیان اینکه سازکار داد و ستد شفاف و بدون پیامد منفی مانند ایجاد انحصار در بخش خصوصی، در دست بررسی است، افزود: هرگونه خرید و فروش خارج از این چارچوب، باطل است.

وی تاکید کرد: توصیه موکد ما به شهروندان نگهداری این سهام است تا از همه ارزش ها و منافع و مزایای آن بهره برداری کنند.

وی اظهار داشت: طرح توزیع سهام عدالت که از سال 1385 آغاز شده، فقط محدود به خرید و فروش سهام نیست بلکه بستری گسترده برای توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری های مشترک و توسعه اشتغال در سراسر کشور است.

مدیرعامل اتحادیه کشوری تعاونی های سهام عدالت، گفت: این طرح در جهان بی نظیر و موفق است و اهداف اصلی آن انتقال مدیریت و مالکیت و گسترش عدالت اجتماعی و توسعه فرهنگ سهامداری است و از شهروندان مشمول سهام عدالت هم انتظار داریم در حفاظت از دستاوردهای این طرح همکاری کنند.

پاک بین افزود: طرح توزیع سهام عدالت بیش از دو سوم جمعیت کشور را شامل می شود و شورای تخصصی اصل 44، امور مربوط به تکمیل اهداف اقتصادی سهام عدالت را با جدیت پیگیری می کند و یکی از کارها تعیین ساز و کار فروش سهام در بازار سرمایه است.

وی اظهار داشت: ساماندهی حدود 50 میلیون نفر در 31 شرکت توزیع سهام عدالت استانی فرصت بسیار خوبی برای اجرای طرح های اقتصادی مردم محور فراهم کرده است و نباید همه ارزش های آن را در آزادسازی خرید و فروش سهام عدالت محدود کنیم بلکه می توان از پشتوانه آن در دریافت تسهیلات و اجرای طرح های عمرانی بزرگ استفاده کرد.

اقتصام(1)9141**1558

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.