شنبه، ۲۸ تیر ۹۳ - ۱۲:۱۰

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم؛ “محمد الصهیود” به شبکه “سومریه نیوز” عراق گفت: عراق با توطئه‌ای…

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم؛ “محمد الصهیود” به شبکه “سومریه نیوز” عراق گفت: عراق با توطئه‌ای بزرگ مواجه است که در اتاقهای عملیات رژیم صهیونیستی هدایت می‌شود.
وی افزود: هدف از این توطئه، تجزیه عراق و تبدیل آن به کشورهای کوچک است.
الصهیود خاطرنشان کرد: این توطئه دارای جنبه‌های سیاسی، رسانه‌ای، و نظامی است که بخش نظامی آن را داعش هدایت می‌کند.
این نماینده عراقی تأکید کرد: سیاستمداران داعشی به دنبال آن هستند تا پوشش سیاسی لازم را برای گروه تروریستی داعش فراهم کنند و با حمایت از آن موفقیت نقشه‌های صهیونیستی را تضمین کنند.
 
 
محمد الصهيود: برخي سياستمداران عراق داعشي هستند
 
الصهیود گفت: برخی سیاستمداران عراق داعشی هستند، و از شورای امنیت می‌خواهند پروازهای نظامی بر فراز شهر موصل و استانهایی که صحنه عملیات نظامی است، ممنوع کند.
الصهیود ادامه داد: آنها سرطان صهیونیسم در منطقه و ابزار اجرای توطئه‌های صهیونیستی هستند و تلاش می کنند عراق را تجزیه کنند.
الصهیود خاطرنشان کرد: سیاستمداران داعشی، بخشی از توطئه صهیونیستی هستند و آنان موصل و بعضی مناطق را به داعش تحویل داده‌اند.  
“محمد اقبال طالب” نماینده ائتلاف “متحدون” دیروز از شورای امنیت سازمان ملل متحد درخواست کرد پروازهای نظامی در نینوا و استانهایی که صحنه عملیات نظامی است، ممنوع کند. وی مدعی شد که دولت عراق در حال هدف قرار دادن زیرساختها در عراق است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.