سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۵

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری عصر دوشنبه در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان جم ضمن تشکر از تلاش‌های سازنده احمد…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری عصر دوشنبه در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان جم ضمن تشکر از تلاش‌های سازنده احمد قاسمی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، اظهار داشت: نگاه دولت تدبیر و امید به سلامت، ویژه است.

وی با یادآوری اینکه باید قدرشناس سلامت خود باشیم، اضافه کرد: پیشگیری و از خود مراقبتی باید در برنامه های همه افراد جامعه باشد.

رئیس شورای سلامت شهرستان جم اهمیت جلسات کارگروه‌های سلامت و امنیت غذایی را یادآور شد و ادامه داد: اعضای شورای سلامت و کارگروه ها نباید حضور در جلسات را زنگ تفریح بدانند.

شهرستان جم در برخی از شاخص‌های سلامت بسیار عالی است

وی خاطرنشان کرد: شهرستان جم در برخی از شاخص‌های سلامت بسیار عالی است ولی در برخی شاخص‌ها مشکل وجود دارد که باید کارگروه‌ها در جلسات مکرر و هدفدار و با برنامه برای حل انها گرفته شود.

فرماندار جم مهمترین کار در حوزه سلامت را فرهنگسازی عنوان کرد و بیان داشت وظیفه شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیاست گزاری و ابلاغ سیاست ها به جلسات شورای سلامت و کارگروه‌های سلامت، بهداشت و امنیت غذایی است تا زمینه اجرا فراهم شود.

نادری در پایان خواستار فعالتر شدن نیروی انتظامی، آموزش و پرورش، پایگاه مقاموت بسیج در امر بهداشت و سلامت شهرستان جم شد.

اولین جلسه کارگروه سلامت شهرستان جم در سال 93 به ریاست عبدالله نادری در فرمانداری جم تشکیل شد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.