چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۳۳

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو عصر سه شنبه در یکصدوسی و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی که با حضور…

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو عصر سه شنبه در یکصدوسی و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی که با حضور اعضاء در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد اظهار داشت:امیدواریم با همیاری و همکاری اعضای شورا بتوانیم در مدتی که در شهرستان حضور داریم منشاء آثار و برکات زیادی باشیم و بتوانیم خدمات مطلوبی ارائه نمایم.

وی با اشاره به اهمیت تعلم وتربیت افزود:اگر جامعه ای می خواهد موفق ، پویا و در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد باید نظام تعلیم تربیت پویا متناسب آرمان و ارزش های جامعه داشته باشد .

مهرجو با بیان اینکه شورای آموزش وپرورش نیز باید با این نگاه حرکت کند ادامه داد:آموزش وپرورش به تنهایی نمی تواند بار تعلم و تربیت به دوش بکشد که می طلبد همه ما در راستای موفقیت هر چه بیشتر تلاش نمایم.

                                                  

وی تصریح کرد:باید طوری عمل کنیم که بتوانیم مشارکت مردم را به سمت آموزش وپرورش جلب کنیم ودر این راستا از نباید از هیچ تلاشی دریغ ورزید.

مهرجو اضافه کرد:باید جلسات شورای آموزش و پرورش کاربردی و در راستای مرتفع نمودن مشکلات آموزش وپرورش برگزار شود .

مهرجو با تبریک فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم خاطر نشان کرد:برنامه های این هفته باید باشکوه ودر شان و منزلت معلم برگزار شود .

غلامرضا مهرجو در خصوص فضاهای آموزشی مدارس ابتدایی نیز گفت:باید فضاهای آموزشی جوری ساماندهی شود که همه جمعیت دانش آموزان به نسبت پوشش دهد و هیچ مشکلی برای دانش آموز پیش نیاید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.