شنبه، ۱۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، در رقابت های این هفته 48 راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در 6 دور به…

به گزارش خبرنگار ایرنا، در رقابت های این هفته 48 راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در 6 دور به مسافت های 1000 و 1550 متر به رقابت پرداختند و در پایان جوایز نقدی به ارزش 455 میلیون ریال و جوایز غیر نقدی بصورت علوفه دام برای هر اسب به مقدار 2 تن و 160 کیلوگرم به اسب های اول تا سوم کورس های هفتگانه اهدا شد.

در کورس پنجم این رقابتها باز هم با حضور اسب های قهرمانی و نامدار هیجان به سوارکاری گنبدکاووس بازگشت و هواداران اسب و سوارکاری بعد از دو هفته شاهد جدال بزرگان بودند.

در این کورس باز هم جدال امپراطور صحرای قهرمان و پا به سن گذاشته (با 20 قهرمانی، 15 نایب قهرمانی و 7 مقام سوم) به مصاف آتیک جوان و چالاک (با 13قهرمانی، 7 نایب قهرمانی و 2 مقام سوم) و 3 اسب نامدار دیگر قلیچ خان، یاد بابا و کراندو رفته بود تا جدال جوانی و تجربه را شاهد باشیم و در پایان این امپراطور صحرا بود که بر حریفان خود غلبه کرد و افتخاری دیگر به افتخارات خود افزود.

جمع پیش بینی سه پره این هفته نیز مبلغ 260 میلیون 20 هزار ریال بود که بین 122 نفر با بالاترین امتیاز (24 امتیاز) تقسیم شد.

همچنین مبلغ پیش بینی پنج پره این هفته مبلغ یک میلیارد و 260 میلیون و 450 هزار ریال بود که بین 36 نفر با پیش بینی درست بالاترین امتیاز (40 امتیاز) اهدا شد.

در پیش بینی مبلغ پنج پره علاقه مندان با خرید برگه های پیش بینی 5 اسب از کورس های دوم تا ششم در سه پره نیز با خرید برگه های پیش بینی سه اسب از کورس سوم تا ششم در این پیش بینی شرکت می کنند و در پایان به افرادی که در مجموع پیش بینی امتیاز بالاتری بدست آورده اند صاحب مبالغ جمع آوری شده از محل خرید برگه ها می شوند.

نتایج هفته هفدهم کورس بهاره گنبدکاووس به شرح زیر است:

کورس اول: 1- تروی قیداری -2- چودری خان -3- شاپرک

کورس دوم: 1- مالنا -2- ریوسی -3- کروزر

کورس سوم: 1- سنگر شکن -2- سلطان(2) -3- داز قلیچ

کورس چهارم: 1- تک ناز -2- رحما -3- جان سکرت

کورس پنجم: 1- امپراطور صحرا -2- آتیک -3- قلیچ خان

کورس ششم: 1- پرشین لجند -2- دانهیل -3- جاست جونکر

/7477/622/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *