سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان روز دوشنبه هنگام بهره برداری از این طرحها گفت: این پروژها شامل یک کارخانه…

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان روز دوشنبه هنگام بهره برداری از این طرحها گفت: این پروژها شامل یک کارخانه تولید لبنیات، وابسته به شرکت سهامی زراعی، احداث گلخانه و گیاهان زینتی، سه و احد استخر ذخیره آب و پرورش ماهی، یک واحد پروار بندی گوساله 200 راسی و احداث یک باغ گل محمدی است.

ˈحیدر علی گل محمدیˈ افزود:این طرح ها با همکاری سازمان تعاون روستایی، معاونت بهبود تولیدات گیاهی ، دامی و آب خاک جهاد کشاورزی استان و شهرستان به بهره برداری رسیده است .

وی اظهار کرد: برای اجرای این طرح ها بیش از چهار میلیارد تومان از منابع جهاد کشاورزی، تسهیلات بانکی و سهم آورده مجریان هزینه شده است .

فرماندار گلپایگان هم با گرامیداشت و تبریک هفته جهاد کشاورزی گفت: با افتتاح این پروژها، بیش از 50 فرصت شغلی جدید ایجاد، 110 فرصت شغلی تثبیت و 350 خانوار روستایی با اجرای این طرح ها در این شهرستان بهره مند شدند.

ˈمحسن حسین میرزاییˈ با اشاره به اینکه در این شهرستان زمینه خوبی برای آبزی پروری بخصوص در استخرهای دو منظوره وجود دارد اظهارکرد:پرورش ماهی در این استخرها ضمن استفاده کشاورزان از آب کشاورزی نقش مهمی در اقتصاد خانوارها بخصوص مردم روستاها ایفا می کند.

در این آیین که مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان، جمعی از کارشناسان جهاد کشاورزی استان ومسوولان شهرستان حضور داشتند.از چند طرح نمونه کشاورزی شرکت سهامی زراعی شهرستان گلپایگان نیز بازدید شد.

شهرستان گلپایگان در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان واقع است.

پ/7138 / 556

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.