جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۳:۲۰

ˈسیدجلال سیدمحمدیˈ عصر پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تمهیدات لازم برای آغاز به کار طرح های ساحلی تالش انجام شده…

ˈسیدجلال سیدمحمدیˈ عصر پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تمهیدات لازم برای آغاز به کار طرح های ساحلی تالش انجام شده و این طرح های ساحلی آماده خدمات دهی به مسافرین است.

وی ادامه داد: با تبدیل سواحل دریا به یک مکان آرامش بخش و ایمن همراه با امنیت اخلاقی، می توانیم این مکان ها را به نقاط اطمینان بخش برای خانواده ها تبدیل کنیم.

معاون فرماندار تالش اضافه کرد: همچنین با فراهم کردن زیرساخت ها و بسترهای مورد نیاز برای پذیرش مسافران می توانیم طرح سالم سازی موفق تری داشته باشیم.

سیدمحمدی بیان کرد: توجه به برنامه های فرهنگی از جمله مواردی است که می بایست در طرح ها مورد توجه قرار گیرد چراکه با اقدامات فرهنگی مناسب و اعمال به موقع قانون، می توان ناهنجاری را در سواحل از بین برد.

وی استفاده از ظرفیت ها و توجه به فرصت ها و توانمندی های بومی در زمینه گردشگری را ضروری دانست و اعلام کرد: با مشارکت و همفکری و اهمیت دادن به ارزش ها ، می توان ارتقای اقتصاد و فرهنگ را در جامعه شاهد بود.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیتهای مهم و متنوع گردشگری تالش گفت: موهبت الهی ، فضای مناسب را برای جذب مسافر و توریست در سواحل شهرستان تالش به وجود آورده و با استفاده از این ظرفیت ارزشمند، می توانیم مسافر و گردشگر بیشتری را جذب کنیم.

شهرستان تالش در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.ک/3

7106 / 535 / 695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.