یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۱:۵۱

به گزارش خبرنگار مهر، فرید محبی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی به منظور ارائه خدمات مناسب به…

به گزارش خبرنگار مهر، فرید محبی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی به منظور ارائه خدمات مناسب به نیازمندان و افراد تحت حمایت کمیته امداد در استان بوشهر صورت گرفته است و خدمات مناسبی ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: به منظور برگزاری برنامه‌های جشن عاطفه‌ها شاهد همکاری بسیار خوبی از سوی رسانه‌ها و همچنین نهادهای مختلف بودیم که باعث شد تا این جشن با شکوه خاصی در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شود.

محبی با اشاره به برپایی یک هزار و 220 پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در استان بوشهر، خاطرنشان ساخت: 800 پايگاه در مدارس و 420 پايگاه در مساجد، پايگاه‌هاي مقاومت بسيج، مصلي‌هاي نماز جمعه و در سطح شهر کمک‌های مردمی را جمع آوری کردند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر تصریح کرد: مردم نیکوکار استان در برنامه‌های کمیته امداد به ویژه جشن عاطفه‌های امسال کمک‌های بسیار خوبی را داشتند که شایسته بهترین تقدیرها است.

وی با اشاره به کمک هفت میلیارد ریالی مردم استان بوشهر در جشن عاطفه‌های امسال، اضافه کرد: مردم استان بوشهر در این جشن پنج میلیارد و 350 میلیون کمک غیرنقدی داشتند و همچنین دو میلیارد و50 میلیون ریال نیز به صورت نقدی کمک کردند.

محبی با اشاره به اینکه تمامی کمک های جمع آوری شده در مدارس  جهت کمک به دانش آموزان نیازمند در اختیار خود مدرسه قرار داده شده است افزود: امیدواریم با کمک خیرین بتوانیم شکاف‌های اقتصادی بین دانش‌آموزان را رفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *