جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۴

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه المسله، یک منبع امنیتی در صلاح الدین اعلام کرد: تروریست های وابسته به گروه داعش…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه المسله، یک منبع امنیتی در صلاح الدین اعلام کرد: تروریست های وابسته به گروه داعش دویست منزل را در شمال بیجی منفجر کردند.

از سوی دیگر نیروی هوایی عراق یک ایستگاه سوخت داعش را در شمال صلاح الدین هدف قرار داد و تعدادی از داعشی ها را به هلاکت رساند.یک منبع امنیتی در الانبار اعلام کرد: نیروهای واکنش سریع موفق به هلاکت هشت داعشی در منطقه الجوز در الانبار شدند.نیروهای امنیتی در حال عملیات پاکسازی استان الانبار از داعش هستند.

منابع عراقی از پرواز جنگنده های سوخو بر فراز استان نینوا و بمباران پالایشگاه القیاره خبر دادند و افزودند: جنگنده های سوخو که خلبانان سابق عراقی آنها را هدایت می کنند پالایشگاه القیاره را در موصل هدف قرار دادند اما از میزان تلفات داعشی ها خبری نیست.

نیروهای ارتش و عشایری علاوه بر هلاکت 47 داعشی و انهدام 14 خودرو متعلق به آنها در صلاح الدین حمله ارتش به پایگاه اسپایکر در این استان را خنثی کردند و همه مهاجمان را به هلاکت رساندند.

از سوی دیگر فرماندهی نیروهای آزادی بخش موصل موفق به انهدام یک خودرو “هامر” متعلق به داعش شدند.این نیروها در روستای العریج در موصل نیز تعدادی از تروریستهای داعش را به هلاکت رساندند.

در بابل یک منبع امنیتی اعلام کرد: رزمندگان تیپ ابو الفضل(ع) یک خودرو بمبگذاری شده آماده انفجار را در در منطقه اسکندریه بابل خنثی کردند.

این منبع همچنین از استقرار نیروهای تیپ ابوالفضل العباس(ع) در منطقه البحیرات برای ممانعت از نفود تروریستهای داعش به این منطقه خبر داد.

از سوی دیگر وزارت دفاع عراق با صدور بیانیه ای از بمباران مراکز وابسته به داعش در الانبار و کمربندی بغداد و وارد شدن خساراتی به آنها خبر داد و بیان کرد: نیروی هوایی عملیات های موفقی در الانبار و کمربندی بغداد انجام دادند.

به گفته منابع امنیتی نیروی هوایی عراق فرماندهی مقر عملیات نینوا در منطقه الطیران که داعشی ها از آن به عنوار قرارگاه استفاده می کنند را هدف قرار دادند که بر اثر این حمله شماری از داعشی ها به هلاکت رسیدند.

یک منبع وابسته به دستگاه مبارزه با تروریسم اعلام کرد: نیروهای امنیتی 30 تانکر حامل نفت داعش از پالایشگاه القیاره در جنوب موصل را هدف قرار دادند.

در منطقه حمام العلیل موصل نیروهای عشایری هفت داعشی را به هلاکت رساندند.در کمین نیروهای عراقی علیه داعش در جاده کوکچلی در شهر موصل تعدادی از تروریست های وابسته به گروه موسوم به دولت اسلامی عراق و شام کشته شدند.

در تکریت عشایر الجبور دو سرکرده داعش را اعدام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.