جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۹

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، نیروهای ارتش سوریه یکی از سرکردگان گروه داعش را بازداشت کردند. این…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، نیروهای ارتش سوریه یکی از سرکردگان گروه داعش را بازداشت کردند. این فرد که ابومصطفی نام داشت در حالی بازداشت شد که از درعا به سوی دمشق در حال فرار بود.

وی به همراه 3 زن و 2 کودک و سوار بر یک تاکسی بازداشت شد. خبر دیگر اینکه نیروهای ارتش سوریه در حومه درعا در حال پیشروی هستند و بنا بر مشاهدات عینی به نظر می رسد ارتش سوریه طی ساعات آتی موفقیت هایی را کسب خواهد کرد.

پیشروی های ارتش سوریه در حالی صورت می گیرد که نیروهای ارتش از افراد مسلح خواسته اند خود را تسلیم کنند و سلاح هایشان را تحویل دهند.

خبر دیگر اینکه یگان ارتش سوریه یک دستگاه خودروی بمبگذاری شده در “کفر نجد” واقع در حومه ادلب را خنثی کردند. این خودرو قرار بود در یکی از نقاط ایست بازرسی ارتش سوریه متوقف شود.

از سوی دیگر “ابواحمد العسسی” یکی از فرماندهان میدانی مخالفان سوری موسوم به ارتش آزاد سوریه در جریان درگیری های شدید در منطقه “الملیحه” به هلاکت رسید. وی در جریان درگیری نیروهای ارتش سوریه و افراد مسلح کشته شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.