هلاکت 3 شرور مسلح در درگیری پلیس کرمان با سوداگران مرگ

فرمانده انتظامی استان کرمان از هلاکت سه شرور مسلح و کشف 772 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری ماموران انتظامی با سوداگران مرگ در جنوب استان خبر داد.

سردار “حسین چناریان” در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، در تشریح این خبر گفت: در ادامه مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر، طی عملیاتی یک باند قاچاق مواد مخدر که یکی از بزرگترین باند‌های ناامنی و قاچاق مواد در جنوب شرق کشور محسوب می‌شد، منهدم شد.

وی افزود: این عملیات در پی اقدامات اطلاعاتی مشترک پلیس منوجان، کهنوج و یگان‌های تکاوری قرارگاه ابوذر و تعامل دستگاه قضایی، سپاه پاسداران و شوراهای تأمین کهنوج و منوجان در جنوب استان انجام شد.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: پلیس ضمن شناسایی اشرار مسلحی که قصد داشتند محموله مواد مخدر را که از شرق به مقصد استان‌های مرکزی کشور منتقل کنند، با آنان درگیر شدند.

وی اظهار کرد: در این درگیری که از روز چهارشنبه آغاز شد، ماموران انتظامی موفق شدند بامداد امروز با غلبه بر اشرار مسلح، سه عضو این باند را به هلاکت برسانند.

سردار چناریان گفت: در این عملیات 772 کیلوگرم تریاک به همراه سه قبضه سلاح ممنوعه نیمه سنگین و مهمات مربوطه کشف و 4 دستگاه خودرو توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: این موفقیت حاصل تلاش همکارانم در قرارگاه عملیاتی ابوذر، پلیس‌ منوجان و کهنوج و همکاری خوب و به موقع دستگاه قضایی، شوراهای تأمین این دو شهرستان و عزیزانمان در سپاه پاسداران جنوب استان و همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی بود که جا دارد از این بزرگواران کمال تشکر را داشته باشم.

‌انتهای پیام

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*