جمعه، ۲۵ مهر ۹۳ - ۰۵:۲۵

به گزارش خبرنگار مهر، همایش اوج انتظار با حضور بیش از 400 دانش آموخته و پژوهشگر مهدویت پیش از ظهر جمعه در سالن…

به گزارش خبرنگار مهر، همایش اوج انتظار با حضور بیش از 400 دانش آموخته و پژوهشگر مهدویت پیش از ظهر جمعه در سالن غدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

دشمنان نظام پایه های اعتقادی جوانان را هدف قرار داده اند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در این همایش با اشاره به اینکه دشمنان نظام پایه های اعتقادی جوانان را هدف قرار داده اند، اظهار داشت: دشمن در تلاش است با کمرنگ کردن اعتقادات توطئه های خود عملی کند و به نظام و کشور ضربه وارد کند.

جواد کارگران با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مهدویت در استان، اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی مهدویت یک ضرورت به شمار می رود و باید پیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: جوانان چهارمحالی از دوره های برگزار شده مهدویت استقبال گسترده ای داشته اند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: برگزاری کلاس های آموزشی و دوره های آموزشی با مباحث مهدویت مهمترین اقدام در راستای شبه زدایی و مقابله با توطئه های دشمن در این حوزه است.

کارگران تاکید کرد: سازمانهای فرهنگی استان در این خصوص بسیار خوب عمل کرده اند و باید در این زمینه بیشتر فعالیت کرد.

400 نفر در دوره های آموزشی مهدویت در استان چهارمحال و بختیاری شرکت می کنند

معاون بنیاد مهدی موعود در چهارمحال و بختیاری نیز در این همایش گفت: آموزش مباحث مهدویت برای جوانان امروز جامعه یک ضرورت به شمار می رود.

حجت الاسلام رضا عبد الله زاده ادامه داد: آموزش مباحث مهدویت پایه های اعتقادی جوانان را قوی می کند و برنامه های مختلف دشمن از حوزه های مختلف مانند رسانه ها نمی تواند اثری داشته باشد.

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مهدویت، اظهار داشت: بیش از 400 نفر در دوره های آموزشی مهدویت در استان چهارمحال و بختیاری شرکت می کنند.

حجت الاسلام رضا عبد الله زاده ادامه داد: این دوره های آموزشی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

وی ادامه داد: این دوره ها به مدت چهار هفته برگزار می شود و اساتید اعزامی از قم  وظیفه آموزش مباحث این دوره ها را بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.