دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر، همایش تحکیم بنیان خانواده در برابر آسیب های اجتماعی ظهر دو شنبه در شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری…

به گزارش خبرنگار مهر، همایش تحکیم بنیان خانواده در برابر آسیب های اجتماعی ظهر دو شنبه در شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری در این نشست گفت: خانواده مکانی برای ابراز نیاز های عاطفی و روانی و کانونی برای تک تک اعضای خانواده است.

فاطمه دوستی عنوان کرد: مهم است ارتباطات تعاملی در خانواده مورد برنامه ریزی قرار گیرد.

وی تاکید کرد: انسجام و سلامت روان خانواده به نوعی روی جامعه تاثیر گذار است و یکی ارتباط دو سویه بین خانواده و جامعه وجود دارد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: این همایش ها و نشست ها در اولین گام با هدف پیشگری برگزار می شوند.

راه اندازی جمعیت های سلامت و روان در شهرستان های مختلف استان چهارمحال و بختیاری

معاون امور فرهنگی و پیشگیری بهزیستی چهارمحال و بختیاری نیز در این همایش اظهار داشت: سازمان بهزیستی از جمله سازمان هایی است که در جلوگیری از آسیب ها فعالیت های مختلفی دارد.

اشرف عسگری عنوان کرد: این سازمان جمعیت های سلامت و روان در شهرستان های مختلف استان راه اندازی کرده است که دارای پایگاه های زیر مجموعه ای هستند که در مناطق روستایی و شهری فعالیت می کنند.

وی بیان کرد: در واقع باید از خود مردم افرادی برگزیده شوند که در راستای سلامت جامعه کمک کنند ومشارکت کنند که افراد به سلامت فکر کنند.

معاون امور فرهنگی و پیشگیری بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: مردم باید راه های حفظ سلامت را یاد بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.