چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۷

به گزارش خبرنگار مهر، عضو شوراي شهر بهشهر سه شنبه شب در همایش دیار با پدران آسمانی در بهشهر گفت: فرزندان شاهد دغدغه…

به گزارش خبرنگار مهر، عضو شوراي شهر بهشهر سه شنبه شب در همایش دیار با پدران آسمانی در بهشهر گفت: فرزندان شاهد دغدغه معيشت جامعه و آشفتگي فرهنگي و اجتماعي دارند و بايد در جهت رفع اين دغدغه ها توسط مسئولان چاره انديشي شود.

محمد موسي زاده حليم فرزند شهيد رمضانعلي موسي زاده از شهداي فرهنگي اين شهرستان افزود: علت زنده ماندن و زنده بودن شهدا تاثير گذاري آنان در جامعه و كشور و در بين قلوب جامعه است.

وي اظهار داشت: برگزاري پاسداشت پدران آسماني تنها براي زنده نگه داشتن نام و ياد شهدا نيست بلكه علاوه بر آنان، تاكيدي مجدد بر رسالت بزرگ خانواده شهدا و همرزمان شهدا در دوره هاي مختلف اين انقلاب در پاسداشت اين نظام و ارزشهاي آن است.

موسي زاده گفت: يادواره ها و مراسم بزرگداشت شهدا در جهت توجه دادن جامعه به اين است كه جان اين بزرگان در وادي بي مسئوليتي و بي دردي و بي تفاوتي نيست بلكه همواره شهدا و خانواده هاي شهدا بر دستاوردهاي تعالي بخش اين انقلاب و اشاعه اخلاقيات و معنويات تاكيد دارند.

عضو شوراي شهر بهشهر با بيان اينكه  انديشه بلند و عميق، دانش وسيع و عزم راسخ شهدا بايد همواره در جامعه متبلور باشد ادامه داد: وضعيت معيشتي مردم و جوانان و آشفتگي فرهنگي و اجتماعي درد بزرگي براي فرزندان شاهد و از دغدغه هاي مهم آنان است.

وي اضافه كرد: خانواده شهدا و فرزندان شاهد از دور شدن برخي از افراد جامعه از فضيلتها و ملاكهاي ارزشي، از بي توجهي به علم و تزكيه و از فراموش شدن نام و ياد شهدا بعنوان سرمايه هاي معنوي جامعه در هراس هستند.

موسي زاده گفت: خوشبختانه سياستگذاران و تصميم گيران كشور با آنچه مقام معظم رهبري بعنوان نظام فكري كشور و جامعه اعلام كرده اند آشنا بوده و با دغدغه هاي رهبري آشنا و در جهت رفع آن گام بر ميدارند كه جاي بسي خوشحالي و مسرت است.

وي بيان داشت: سومين يادمان پدران آسماني در بهشهر، فرصتي را براي ما فراهم كرد تا به بازنگري آموزه هاي عظيم انقلاب و هدايت اسلام و انقلاب در نسل جديد بپردازيم و يادمان باشد شهدا براي ارزشهاي اين انقلاب جان با ارزش خود را فدا كردند.

اين عضو شوراي شهر بهشهر گفت: جوانان امروز به ویژه نسل ایثارگر ادامه دهنده راه شهدا هستند و در راه حفظ استقلال و آبادانی گوش به فرمان ولایت در دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) میراث‌دار شهدا هستند تا توان دشمن را براي توطئه و ترفند هاي مختلف در داخل كشور بي اثر كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.