پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۴

به گزارش خبرنگار ایرنا ،در این همایش که قبل از ظهر امروز برگزار شد مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد با بیان اینکه…

به گزارش خبرنگار ایرنا ،در این همایش که قبل از ظهر امروز برگزار شد مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد با بیان اینکه صدور پیام از طرف رییس جمهور محترم به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی نشان دهنده اهمیت موضوع ارتباطات و روابط عمومی از دیدگاه مدیران ارشد نظام جمهوری اسلامی است، گفت: این مسئولیت ما را در ارتباط با فعالیت در عرصه اطلاع رسانی و خدمت به مردم سنگین می نماید.

داوود پاک طینت با اشاره به مشکل کوچک سازی دایره بزرگ و وسیع وظایف روابط عمومی گفت:هرکدام از وظایف تکریم ارباب رجوع،لفکارسنجی،نظرسنجی،ارتباط با رسانه،تشریفات،امور بین الملل،سمعی و بصری و … به نوبه خود تخصصی هستند و اگر هرکدام از این وظایف نادیده گرفته شود نتایج فعالیت های این عرصه نتایج خوب و پرثمری نخواهد بود.

وی توجه به سند راهبردی روابط عمومی های استان را مهم خواند و گفت: برای اینکه در دایره تک فازی قرار نگیریم باید همه فعالین این عرصه این سند را مورد توجه قرار دهند .

مشاور استاندار یزد گفت: شکاف آگاهی و دانش بین روابط عمومی های استان کار برنامه ریزی و دوره های آموزشی را سخت می کند که امیدواریم روابط عمومیها سطح آگاهی و معلومات خود را بالا برده تا در ارتقای روابط عمومی نیز موثر باشیم.

فرماندار تفت هم ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی به تلاشگران این عرصه گفت: شما پیوند دهنده مردم و مسئولان و دولتمردان نظام جمهوری اسلامی هستید که هرچه تعامل شما با مردم و انعکاس انتقادات،پیشنهادات و مشکلات آنها به مدیران اجرایی بیشتر باشد دستگاه اجرایی خود را در رسیدن به اهداف و برنامه های خود یاری کرده اید .

محمود زارع از روابط عمومی ها خواست تا با وظایف خود آشنا باشند و در انعکاس اخبار و خدمات مدیران و مجموعه اداری خود تلاش نمایند تا مردم هم با اطلاع از این خدمات با دید بازتری نسبت به مدیران رضایت یا عدم رضایت داشته باشند.

رییس روابط عمومی فرمانداری هم با اشاره به مشکلات پیش روی روابط عمومی ها عدم وجود پست روابط عمومی، کمرنگ شدن جایگاه روابط عمومی بعنوان مشاور مدیر دستگاها و عدم بودجه سالانه مشخص برای فعالیت های روابط عمومی ها را از مشکلات این مسئولان ذکر کرد .

علی صالحی یکی از معضلات شهرستان را کمبود رسانه های خبری برشمرد و از روابط عمومیها خواست تا با تعامل با یکدیگر وهمین تعداد کم اصحاب رسانه در انعکاس فعالیتها و گزارشهای دستگاههای خود کوشا باشند. ک/2

7547/1968

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.