جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۷

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر حسن شکراللهی صبح جمعه در حاشیه برگزاری برنامه شعر طنز هلال در محل تالار شهید مطهری سمنان اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر حسن شکراللهی صبح جمعه در حاشیه برگزاری برنامه شعر طنز هلال در محل تالار شهید مطهری سمنان اظهار داشت: بزرگداشت هفته هلال احمر و انجام کار فرهنگی جذاب و دلنشین برای اعضای هلال احمر و هم استانی های عزیز از اهداف برگزاری این همایش بود.

 وی با اشاره به حضور شاعران طنزپردازی چون ناصر فیض، سعید بیابانکی و رضا رفیع در این مراسم، گفت: این شاعران با هنر شعر ناب طنز خود فضای بسیار شاد و مفرحی برای حضار ایجاد کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان تصریح کرد: زیبایی برنامه زمانی بود که این عزیزان با افتخار عضویت داوطلبی هلال احمر را پذیرفته و عضو داوطلب هلال احمر شدند.

وی همچنین گفت: این همایش با همکاری هلال احمر استان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد که اعضای هلال احمر با خانواده هایشان و عموم مردم در آن شرکت کردند.

شکراللهی در خاتمه افزود: به همراه شاعران کشوری از شاعران استانی نیز دعوت شد تا هنرشان را به مردم عرضه کنند که از شعرای استانی میتوان به آقایان ناصر حامدی، حسن یعقوبی، مقصود پرهیز جوان و خانم پریوش پیوندی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *