یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۵:۵۲

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مسعود غفوریان ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: همایش بزرگ طلایه‌ داران فرهنگ ترافیک امروز در کرمان برگزار…

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مسعود غفوریان ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: همایش بزرگ طلایه‌ داران فرهنگ ترافیک امروز در کرمان برگزار شد.

وی با اشاره به حضور بیش از هزار دانش ‌آموز در این همایش افزود: هدف از برگزاری همایش طلایه‌ داران فرهنگ ترافیک به نمایش درآوردن همکاری های بسیار نزدیک و صمیمانه همیاران پلیس، مسئولین و مدیران آموزش و پرورش با پلیس است.

سرهنگ غفوریان تصریح کرد: این همکاری های مستمر یکی از عوامل بسیارتاثیرگذار در کاهش حوادث رانندگی در استان کرمان در طول هشت سال گذشته بوده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان اذعان داشت: کاهش تلفات رانندگی طی هشت سال گذشته در استان کرمان 10 درصد بیشتر از متوسط کشوری بوده است.

وی تصریح کرد: بدون تردید بخشی از این تلفات که حدود 800 نفر کاهش کشته در سال هشت است را مرهون زحمات مسئولان در آموزش و پرورش و همیاران پلیس هستیم.

سرهنگ غفوریان با اشاره به اینکه معلمان فرهنگ ‌یاران فرهنگ ترافیک هستند، اذعان داشت: دانش آموزان همیار پلیس نیز با تذکر نکات قانونی به والدین و رانندگان متخلف تاثیر بسزایی در کاهش امار تخلفات راهنمایی و رانندگی ایفا می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.