جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۸

به گزارش ایرنا، رییس تبلیغات اسلامی تربت حیدریه در این همایش گفت: هدف از برگزاری این همایش یکپارچگی اعزام مبلغ در ماه رمضان…

به گزارش ایرنا، رییس تبلیغات اسلامی تربت حیدریه در این همایش گفت: هدف از برگزاری این همایش یکپارچگی اعزام مبلغ در ماه رمضان و به روزرسانی اطلاعات مبلغان در حوزه های فرهنگی است.

ˈمحمد علی فاطمیانˈ افزود: روحانیون در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی در بربر توطئه ها و گزند دشمنان سهم بزرگی دارند.

وی گفت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب کسانی که مبلغ دینی هستند باید در کلام خود رعایت اصول اسلامی را داشته باشند تا زمینه جذب نوجوانان و جوانان در مساجد مهیا شود.

او بیان کرد: تمامی حرف های مبلغان دینی باید به استناد قرآن یا احادیث و آیات یا یک قاعده دینی باشد تا بتوانیم برای تمام شهبات دشمنان پاسخگو باشیم.

رییس تبلیغات اسلامی تربت حیدریه گفت: در ماه مبارک رمضان امسال، حدود 60 مبلغ دینی از مشهد و قم به مساجد شهری و روستایی تربت حیدریه اعزام شدند.

فاطمیان ادامه داد: این مبلغان با هدف ارتقای سطح کیفی برنامه های فرهنگی ماه رمضان در مساجد، برگزاری نشست های قرآنی و اقامه نماز جماعت در مساجد و پاسخگویی به مسایل شرعی به این مناطق اعزام شدند.

این همایش با حضور مبلغین بومی و روحانیون مستقر و طرح هجرت شهرستان های تربت حیدریه، زاوه، رشتخوار، مه ولات، گناباد، بجستان، کاشمر، خلیل آباد و بردسکن به مدت یک روز در تربت حیدریه برگزار شد.

2691/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.