چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۰

به گزارش گروه اقتصادی ایرنا به نقل از پایگاه خبری بلومبرگ؛ دارایی طلای صندوق های سرمایه گذاری اوراق بهادار با پشتوانه طلا نیز…

به گزارش گروه اقتصادی ایرنا به نقل از پایگاه خبری بلومبرگ؛ دارایی طلای صندوق های سرمایه گذاری اوراق بهادار با پشتوانه طلا نیز امروز بالا رفت.

سیستم قیمت گذاری عمومی بلومبرگ نشان داد، قیمت تحویل فوری طلا روز چهارشنبه در ساعت 12:30 به وقت محلی در بازار سنگاپور چهار دهم درصد افزایش یافت و به یک هزار و 324 دلار و 15 سنت در هر اونس رسید.

قیمت طلا که در تاریخ سوم ژوییه(12 تیر ماه) به کمترین سطح یک هفته ای خود رسید، دیروز دست کم چهار دهم درصد نوسان داشت.

قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون 10 درصد افزایش یافته است.

بانک مرکزی آمریکا که از دسامبر سال 2008 تا کنون نرخ بهره را نزدیک صفر نگه داشته است، امروز صورتجلسه نشست 17 الی 18 ژوئن خود را منتشر می کند.

سارا شی تحلیلگر بانک وینگ بانگ در هنگ کنگ گفت: شاخص سهام پایین آمده و شاخص دلار همچنان ضعیف است و هر دو موجب افزایش قیمت طلا شده اند، گر چه سرمایه گذاران انتظار دارند نرخ بهره زودتر از انتظار افزایش یابد.

قیمت طلا برای تحویل در ماه اوت(مرداد ماه 93) امروز در بازار کامکس نیویورک پنج دهم درصد افزایش یافت و به یک هزار و 323 دلار و 60 سنت رسید.

قیمت تحویل فوری هر اونس پالادیوم امروز 573 دلار و 55 سنت، نقره با سه دهم درصد افزایش 21.1047 دلار و پلاتین با چهار دهم درصد افزایش یک هزار و 502 دلارو شش سنت بود.

اقتصام(6)1063**1594

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.