سه شنبه، ۰۴ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۴

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان از افزایش چهار درصدی جرم نزاع در این استان خبر داد. ابراهیم شاطری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری…

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان از افزایش چهار درصدی جرم نزاع در این استان خبر داد.

ابراهیم شاطری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سمنان، با بیان این که نزاع در چهار ماهه امسال در این استان چهار درصد افزایش داشته است، گفت: در این مدت 1900 نفر به دنبال وقوع نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان سمنان مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مراجعان نزاع 1823 نفر بود، چهار درصد رشد داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان افزود: از مجموع این آمار، 1265 نفر مرد و 635 نفر زن بودند.

شاطری اضافه کرد: این در حالیست که در مدت مشابه سال قبل تعداد مراجعان مرد با موضوع نزاع 1263 نفر و تعداد زنان 560 نفر بوده‌اند.

وی با اشاره به آمار نزاع در تیرماه امسال خاطرنشان کرد: آمار نزاع در این ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل سه درصد کاهش داشته است اما در مجموع در سه ماهه بهار آمار نزاع در استان افزایش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر اینکه عمده دلایل نزاع در استان چه بوده است، اظهار کرد: همسرآزاری، کودک‌آزاری، خودزنی و دیگر زنی بیشترین عامل مراجعه به پزشکی قانونی سمنان در چهارماهه اول سال جاری بوده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.