سه شنبه، ۱۳ خرداد ۹۳ - ۱۰:۰۵

سلامت نیوز: شهلا توکلی بعد از ماجرای درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی در مرز 80 سالگی بیش از 46 سال است که هیچ…

سلامت نیوز: شهلا توکلی بعد از ماجرای درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی در مرز 80 سالگی بیش از 46 سال است که هیچ گاه در مجامع عمومی یا خبری حاضر نشده است و سکوت مطلق اختیار کرده است.

بیمارستان ایرانمهر تهران در خیابان شریعتی این روزها ، بیماری خاص را پذیرش کرده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر، سال‌ها مبارزه با بیماری‌های متعدد ، شهلا توکلی همسر مرحوم غلامرضا تختی را از پا انداخته است تا او دوباره این روزها در اتاق 801 در طبقه چهارم بیمارستان ایرانمهر رنج بستری شدن را تجربه کند.

او که در سالیان اخیر با بیماری سرطان مبارزه می کرد حالا مشکلات ریوی و ناراحتی قلبی در کنار همان بیماری قبلی اش سرطان ، کار او را به آی‌سی‌یو بیمارستان ایرانمهر تهران کشانده است.

یکی از پرستاران بیمارستان درخصوص وضع همسر غلامرضا تختی گفت: سطح هوشیاری خانم توکلی به علت داروهای مسکنی که به او تزریق می‌شود، پایین آمده است اما در کل اوضاع ایشان مساعد نیست.

شهلا توکلی بعد از ماجرای درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی در مرز 80 سالگی بیش از 46 سال است که هیچ گاه در مجامع عمومی یا خبری حاضر نشده است و سکوت مطلق اختیار کرده است.

پس از شدت گرفتن بیماری شهلا توکلی ، بابک تختی تنها فرزند غلامرضا تختی از بیش از 10 روز پیش به تهران آمده است تا بر بالین مادر بیمارش باشد.

پیش از این محمدرضا طالقانی در مصاحبه ای اعلام کرده بود آخرین آرزوی خانم توکلی در روزهای بیماری ، دیدن پسرش بابک در تهران است و بابک هم حالا برای دیدار با مادرش به تهران آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.