دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۷

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام ولی الله محمودی‌نژاد عصر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه تبلیغات اسلامی فارس…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام ولی الله محمودی‌نژاد عصر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه تبلیغات اسلامی فارس دارای جایگاه مناسبی در کشور است، گفت: خوشبختانه موفقیت‌های به دست امده در حوزه‌های مختلف تبلیغی و دینی در استان باعث به دست آمدن جایگاه مناسبی برای تبلیغات اسلامی فارس شده است.

وی ادامه داد: به خصوص در بحث مذاهب و عرفان‌های کاذب با توجه به موقعیت استان فارس سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت های بیشتری را انجام داده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه تبلیغات اسلامی فارس در بحث مقابله با تهاجم فرهنگی نیز فعالیت‌های گسترده‌ای را انجام داده است، گفت: در حوزه های قرآنی، تربیت نیروی انسانی، فضای مجازی و خانواده فعالیت های گسترده‌ای در حال انجام است.

حجت الاسلام محمدی‌نژاد تصریح کرد: در حوزه مناسبت‌های مذهبی، ایجاد کتابخانه مساجد و استقرار روحانیون آگاه و توانمند نیز فعالیت‌های گسترده‌ای انجام شده است که البته باید بیش از گذشته توسعه داده شود.

وی یادآور شد: همکاری و همیاری بین سازمان تبلیغات اسلامی، شورا و شهرداری در این دوره حساس زمانی بسیار تاثیرگذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.