جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۰

حجت‌الاسلام و المسلمین جوادی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 درگفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: برگزاری هم‌اندیشی‌های مذهبی در محلات…

حجت‌الاسلام و المسلمین جوادی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 درگفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: برگزاری هم‌اندیشی‌های مذهبی در محلات 13گانه منطقه 19 همزمان با ماه مبارک رمضان در دستور کار معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه قرار دارد.

وی ادامه داد: این طرح همزمان با ماه مبارک رمضان از 8 تیر ماه تا 6 مرداد ماه سال 93 درمحلات 13گانه منطقه 19 دردست اجراست.

حجت‌الاسلام اظهار داشت: در این طرح نشست‌های هم‌اندیشی مذهبی در محلات 13گانه منطقه 19 با حضور کارشناسان مذهبی، روحانیون و ائمه جماعات مساجد در سراهای محلات این منطقه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: برگزاری هم‌اندیشی‌های مذهبی در محلات 13گانه منطقه 19، پیرامون شبهات و احکام ماه مبارک رمضان و موضوع‌های مختلف مرتبط ماه مبارک رمضان از اقدامات اجرایی این طرح است.

حجت‌الاسلام جوادی خاطرنشان کرد: غبارروبی و عطرافشانی اماکن متبرکه، امامزادگان، مساجد، حسینیه‌ها و سراهای محلات 13گانه منطقه 19، یک هفته قبل از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از اقدامات دیگر شهرداری منطقه 19 است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.