پنجشنبه، ۲۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۳

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در حال حاضر هنرمندان ما با اینکه محصولات فرهنگی زیادی تولید می‎کنند درد نان و معیشت…

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در حال حاضر هنرمندان ما با اینکه محصولات فرهنگی زیادی تولید می‎کنند درد نان و معیشت دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، حجت‎الاسلام حمیدرضا حنان در جلسه هماهنگی شورای لرستانی‎های خارج از کشور که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، بیان کرد: تشکیل این شورا یک حرکت فراملی است که امید می‎رود تعامل دوطرفه باشد.

وی ادامه داد: هدف انقلاب، صدور فرهنگ بوده و یکی از راهکارهای آن صدور محصولات فرهنگی و هنری است. متأسفانه برخی محصولات فرهنگی تولید شده به صورت قاچاق از کشور خارج می‎شوند. باید از حقوق هنرمندان کشور دفاع کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اظهار کرد: با توجه به جمعیت کشور و نسبت جمعیتی که در دنیا داریم می‎توانیم در حوزه فرهنگی مبلغ کلانی را از ارائه محصولات فرهنگی به دست آوریم. باید محصولات فرهنگی را در بخش تولید و توزیع، ساماندهی کرد. در حال حاضر آمار دقیقی در این زمینه در دست نیست که باید ساز و کاری جهت جمع‎آوری و صدور آنها صورت گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.